Rezultate te kerkimit per termin: +Kujdes

Meta: total 1000 / total_found 32098 / time 0.014 / keyword[0] kujdes / docs[0] 32098 / hits[0] 38888 /
Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

Fluks vizitorësh drejt bregdetit, përplasen 2 makina dhe dy biçikleta (FOTO)
  • 2019-03-03

Fluks vizitorësh drejt bregdetit, përplasen 2 makina dhe dy biçikleta (FOTO)

Dy mjete dhe dy biçikleta janë përfshirë në një aksident te regjistruar mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Megjithatë për fat të mirë, aksidenti nuk ka qenë me pasoja të rënda, pasi raportohet vetëm një shtetas i plagosur, drejtues i njërit prej mjeteve, por jashtë rr

Të kesh një fëmijë, a ka një moshë ideale për tu bërë nënë?
  • 2019-03-02

Të kesh një fëmijë, a ka një moshë ideale për tu bërë nënë?

Variablat e përfshira janë shumë: puna, problemet ekonomike, regjistri i moshës. Zgjedhja nuk është gjithmonë e lehtë, por mund të gjendet një ekuilibër Italia është një nga vendet me normën më të ulët të lindjeve në botë. Në fakt, gjendja jonë e përgjithshme nuk është më

Berisha tregon kush e solli gazin lotsjellës nga Serbia!
  • 2019-03-01

Berisha tregon kush e solli gazin lotsjellës nga Serbia!

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “360 Gradë”, tha se gazi i lëshuar mbi protestuesit përdoret për grupet terroriste. “E ka sjellë banda e Gjolekë Malajt, një nga banditët e ’97-s. Ai ka bërë importin e gazit dhe ato janë gazra të sjella nga një grua. Dhe

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!
  • 2019-02-27

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!
  • 2019-02-27

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

Populli kundër popullit, Paulin Sterkaj do luftë civile: Kemi edhe ne të tanët mbrapa!
  • 2019-02-26

Populli kundër popullit, Paulin Sterkaj do luftë civile: Kemi edhe ne të tanët mbrapa!

Pas mbylljes së seancës plenare, deputetët e mazhorancës kanë dalë nga hyrjet e pasme të Kuvendit. Të ndodhur para gazetarëve, disa prej deputetëve nuk kanë preferuar të flasin, duke iu shmangur pyetjeve të tyre. Ndërsa, deputet Paulin Sterkaj, i cili ra pre e sulmeve të protestuesve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama