Rezultate te kerkimit per termin: +Kujdes

Meta: total 1000 / total_found 32098 / time 0.014 / keyword[0] kujdes / docs[0] 32098 / hits[0] 38888 /
Gazetari Bolino: PS dhe LIBRA-s i janë vjedhur vota në 2017-ën
  • 2019-02-22

Gazetari Bolino: PS dhe LIBRA-s i janë vjedhur vota në 2017-ën

Gazetari Karo Bolino, i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit, ka denoncuar disa raste sipas tij të vjedhjes së votave që i janë bërë Partisë Socialiste dhe Partisë LIBRA. Në një debat televiziv me deputetin e PD-së, Enkelejd Alibeaj, Bolino tha se në zgjedhjet parlamentare të vitit 201

Gattuso çmend milanistët: Formacionin ma bën gruaja!
  • 2019-02-21

Gattuso çmend milanistët: Formacionin ma bën gruaja!

Genaro Gattuso nuk buzëqesh as në konferencat për shtyp. Si gjithmonë plot grintë dhe serioz edhe kur ndodhet para gazetarëve. Trajneri i Milanit përpara sfidës ndaj Empoli theksoi se nuk i pëlqejnë komplimentat ndërsa paralajmëroi skuadrën e tij të ruajë qetësinë dhe të vazhdojë

Sherr live Salianji  Ngjela/ Mos ma trash zërin, Flet si me dele e dhi
  • 2019-02-19

Sherr live Salianji Ngjela/ Mos ma trash zërin, Flet si me dele e dhi

Në emisionin Dritare në News 24 debati midis avokatit Spartak Ngjela dhe deputetit të PD-së, Ervin Salianji për protestën e opozitës më 16 shkurt ka degjeneruar në sherr. Të dy ngritën tonet, teksa Salianji iu drejtua Ngjelës me fjalët mos ma trash zërin. Ndërkohë, avokat Ngjela pas

No Pic available
  • 2019-02-18

Ulen çmimet e biletave të fluturimeve, por kujdes në verë nis çmenduria

Verën e kaluar, pasagjerët që udhëtonin në Shqipëri në fillim të muajit gusht dhe ata që donin të largoheshin në fund të atij muaji u përballën me çmime të çmendura, që arrinin deri në 300 euro për një drejtim edhe në destinacionet drejt Italisë, ku shkojnë më shumë sesa g

No Pic available
  • 2019-02-18

Mourinho tregon kampionatin ku do donte të drejtonte në të ardhmen

Jose Mourinho vijon të jetë ende pa një skuadër në të cilën të impenjohet, edhe pse spekulimet e fundit mediatike që e projektojnë të ardhmen e tij në stolin e klubeve të mëdha europiane, nuk kanë munguar. Gjithsesi aludimet duket se nisin të marrin një trajtë më konkrete, pas kë

Arushat e Putinit garë dhe drift në fushat e akullta të Rusisë (VIDEO)
  • 2019-02-17

Arushat e Putinit garë dhe drift në fushat e akullta të Rusisë (VIDEO)

Disa makina Aurus, mjeti më i ri i blinduar dhe luksoz rus, që përdor Presidenti Vladimir Putin kanë dhuruar spektakël në fushat e mbuluara me borë të Rusisë. Të konsideruarat Arushat e Putinit kanë garuar dhe bërë drift gjatë një eventi vjetor të organizuar nga ekipi presidencial i

No Pic available
  • 2019-02-13

Mbledhja e kartave të identitetit, ish-ministri denoncon: Model i Erdoganit!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka denoncuar përpjekjet e blerjes së votave, që sipas tij po bëjnë punonjësit e OSHEE-së në fshatra të ndryshme të vendit. Në një status në profilin e tij në Facebook, Manjani tha se shumë qytetarë po i shkruajnë se nëpër zona të ndryshme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama