Rezultate te kerkimit per termin: +Kujdes

Meta: total 1000 / total_found 32098 / time 0.014 / keyword[0] kujdes / docs[0] 32098 / hits[0] 38888 /
Erdogan paralajmëron armiqtë: Kemi luftuar 1 mijë vjet për këto troje, kini kujdes!
  • 2019-02-13

Erdogan paralajmëron armiqtë: Kemi luftuar 1 mijë vjet për këto troje, kini kujdes!

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan deklaroi se vendi i tij do ti ndjekë të gjitha grupet terroriste kushdo qofshin ato. Duke folur në një tubim në kuadër të fushatës zgjedhore në provincën Kastamonu të Detit të Zi, presidenti tha se Turqia ka luftuar për këtë gjeografi për n

Dëborë dhe akull, ARRSH ja situata e rrugëve në vend
  • 2019-02-12

Dëborë dhe akull, ARRSH ja situata e rrugëve në vend

Për shkak të motit të ftohtë dhe dëborës, janë shënuar vështirësi në disa segmente rrugore. Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me situatën ën vend duke thënë se gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore. Të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojn

Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Rreziku nga smartphone-t dhe tabletat, disa këshilla përdorimi
  • 2019-02-11

Rreziku nga smartphone-t dhe tabletat, disa këshilla përdorimi

Ka ndotje të mjedisit, ndotje akustike, por edhe ndotje nga elektromanjetizimi, që konsiderohet si e padukshme dhe efektet e të cilës janë ende një objekt studimi Specialistët thonë se njerëzit janë bërë skllevër të ekranit dhe shpeshherë punojnë rrugës për në punë apo në kthim,

Rrëfehet Majko: Studentët na trembën, për ndarjen e Kosovës vendos Prishtina
  • 2019-02-11

Rrëfehet Majko: Studentët na trembën, për ndarjen e Kosovës vendos Prishtina

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka dhënë sot një intervistë për Zërin e Amerikës në Uashington, duke folur për disa çështje të nxehta në Shqipëri dhe në rajon. Majko u pyet nga gazetarja për riformatimin që Edi Rama i bëri qeverisë gjatë Asamblesë së PS në dhjetor, duke m

Frikë për të dënuar Dritan Dajtin? Felaj: Gjyqtarët e tij, si prokurorët e Shullazit
  • 2019-02-11

Frikë për të dënuar Dritan Dajtin? Felaj: Gjyqtarët e tij, si prokurorët e Shullazit

E ftuar në emisionin Top Talk të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Ermonela Felaj u ndal edhe te Reforma në Drejtësi, e veçanërisht te çështja Dajti, duke bërë një krahasim madje me atë Shullazi. Për tu ndalur te Reforma në Dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama