Rezultate te kerkimit per termin: +Kujt

Total: 9571
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.668Z

Dinamo në hall, kujt tia prishi e kujt tia ndreqi

 Nga Gjergj Vyshka Administratori Saliaj: I kam kërkuar skuadrës stërvitshmëri dhe marrjen e rezultateve pozitive deri në fund të kampionatit për një pozicion më të mirë në renditje. Ne sna ndihmoi njeri vjet… Dinamo duket në hall sepse realisht nuk di kujt tia prishi e kujt tia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Kujt i vuri tritol Shullazi?

Policia tha se Emiljano Shullazi u ndalua pasi dyshohet se i vuri tritol pronës së shtetasit me inicialet A.Z. Lapsi.al mëson se bëhet fjalë për shtetasin Arjan Ziko. Në garazhin në pronësi të babait të tij, në rrugën Sali Butka, në afërsi të Policisë Bashkiake, shpërtheu një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

VIDEO/ Kujdes kujt ia nxjerr gishtin e mesit!

Kjo video tejet gazmore është publikuar në rrjetet sociale dhe tregon momentin kur një mace reagon ndaj personit që i nxjerr gishtin e mesit. E pamundur të mos qeshësh!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.551Z

FOTO LAJM/ Të kujt janë këto këmbë seksi?

Rita Ora në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Instagram ka publikuar këtë foto. Përpos këmbëve, ajo në këtë foto paraqitet edhe pa të brendshme. Rita si mbishkrim të kësaj fotoje kishte shkruar “Newton”./Zëri/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.624Z

Ne kerkim te kujt!!!

Realiteti shqiptar pas viteve ’90 eshte ky subjekti i filmit artistik me 10 seri, qe po prodhohet nga TCH. Me skenar te Dhimiter e Gjergj Xhuvanit dhe regji te ketij te fundit, filmi me titull “Ne kerkim te kujt!!!” trajton historine e nje familjeje ne Tirane ne vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.926Z

VIDEO/ Humbet ndeshjen, por shihni kujt ia nxjerr inatin

Kjo video është filmuar pas një ndeshje të stileve mikse. Humbësi i duelit nuk ka duruar dot humbjen, dhe ia ka nxjerrë inatin një femre që ishte në ring.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.206Z

FOTOT/ Të kujt janë këto të pasme seksi?

Ajo është një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe. Dhe, këtë gjë Lucy Mecklenburgh nuk rresht së treguari. 24-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ku tregon të pasmet e saj super seksi.    

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama