Rezultate te kerkimit per termin: +Kujt

Total: 9571
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

VIDEO/ Kujdes kujt ia nxjerr gishtin e mesit!

Kjo video tejet gazmore është publikuar në rrjetet sociale dhe tregon momentin kur një mace reagon ndaj personit që i nxjerr gishtin e mesit. E pamundur të mos qeshësh!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.551Z

FOTO LAJM/ Të kujt janë këto këmbë seksi?

Rita Ora në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Instagram ka publikuar këtë foto. Përpos këmbëve, ajo në këtë foto paraqitet edhe pa të brendshme. Rita si mbishkrim të kësaj fotoje kishte shkruar “Newton”./Zëri/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.624Z

Ne kerkim te kujt!!!

Realiteti shqiptar pas viteve ’90 eshte ky subjekti i filmit artistik me 10 seri, qe po prodhohet nga TCH. Me skenar te Dhimiter e Gjergj Xhuvanit dhe regji te ketij te fundit, filmi me titull “Ne kerkim te kujt!!!” trajton historine e nje familjeje ne Tirane ne vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.926Z

VIDEO/ Humbet ndeshjen, por shihni kujt ia nxjerr inatin

Kjo video është filmuar pas një ndeshje të stileve mikse. Humbësi i duelit nuk ka duruar dot humbjen, dhe ia ka nxjerrë inatin një femre që ishte në ring.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.206Z

FOTOT/ Të kujt janë këto të pasme seksi?

Ajo është një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe. Dhe, këtë gjë Lucy Mecklenburgh nuk rresht së treguari. 24-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ku tregon të pasmet e saj super seksi.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.794Z

FOTO LAJM/ Kujt i duhet një protestë si kjo?

Fotoja është e protestës së djeshme ndaj idesë se armët kimike siriane mund të shkatërrohen në Shqipëri. Nëse ka një qoftë edhe një projekt-ide që kjo të ndodhë, ajo projekt-ide duhet kundërshtuar dhe me protesta. Mirëpo, përveç faktit që në protestën “groteske”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.287Z

KUJT (NUK) I PËRKULET POLITIKA

Nga Fadil LEPAJA Duke e ditur se ne nuk kemi politikë as demokraci autentike, si do të thoshte dikur, Ukshin Hoti, fillova me një pyetje më të lehtë, pra kujt nuk i përkulet politika kosovare. Përgjigja, se kujt i përkulet politika jonë, do të merrte shumë hapësirë. Popujt dhe vendet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama