Rezultate te kerkimit per termin: +Kujt

Total: 9571
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.551Z

FOTO LAJM/ Të kujt janë këto këmbë seksi?

Rita Ora në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Instagram ka publikuar këtë foto. Përpos këmbëve, ajo në këtë foto paraqitet edhe pa të brendshme. Rita si mbishkrim të kësaj fotoje kishte shkruar “Newton”./Zëri/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.624Z

Ne kerkim te kujt!!!

Realiteti shqiptar pas viteve ’90 eshte ky subjekti i filmit artistik me 10 seri, qe po prodhohet nga TCH. Me skenar te Dhimiter e Gjergj Xhuvanit dhe regji te ketij te fundit, filmi me titull “Ne kerkim te kujt!!!” trajton historine e nje familjeje ne Tirane ne vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.926Z

VIDEO/ Humbet ndeshjen, por shihni kujt ia nxjerr inatin

Kjo video është filmuar pas një ndeshje të stileve mikse. Humbësi i duelit nuk ka duruar dot humbjen, dhe ia ka nxjerrë inatin një femre që ishte në ring.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.206Z

FOTOT/ Të kujt janë këto të pasme seksi?

Ajo është një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe. Dhe, këtë gjë Lucy Mecklenburgh nuk rresht së treguari. 24-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ku tregon të pasmet e saj super seksi.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.794Z

FOTO LAJM/ Kujt i duhet një protestë si kjo?

Fotoja është e protestës së djeshme ndaj idesë se armët kimike siriane mund të shkatërrohen në Shqipëri. Nëse ka një qoftë edhe një projekt-ide që kjo të ndodhë, ajo projekt-ide duhet kundërshtuar dhe me protesta. Mirëpo, përveç faktit që në protestën “groteske”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.287Z

KUJT (NUK) I PËRKULET POLITIKA

Nga Fadil LEPAJA Duke e ditur se ne nuk kemi politikë as demokraci autentike, si do të thoshte dikur, Ukshin Hoti, fillova me një pyetje më të lehtë, pra kujt nuk i përkulet politika kosovare. Përgjigja, se kujt i përkulet politika jonë, do të merrte shumë hapësirë. Popujt dhe vendet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.195Z

Te kujt jeni bre...?

Nga Ulqini, Flora Nikolla Qerimi ka vec pak jave qe eshte vendosur ne Ulqin. Me pare ka punuar kamerier ne Kroaci dhe Turqi, dy vende te Ballkanit, gadishullit qe ne nje nga gjuhet e tij do te thote mjalte dhe gjak. Tani duket se ndihet mire ketu buze Adriatikut, ne qytetin e dyzuar mes lartesise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama