Rezultate te kerkimit per termin: +Kujt

Total: 9571
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.287Z

KUJT (NUK) I PËRKULET POLITIKA

Nga Fadil LEPAJA Duke e ditur se ne nuk kemi politikë as demokraci autentike, si do të thoshte dikur, Ukshin Hoti, fillova me një pyetje më të lehtë, pra kujt nuk i përkulet politika kosovare. Përgjigja, se kujt i përkulet politika jonë, do të merrte shumë hapësirë. Popujt dhe vendet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.195Z

Te kujt jeni bre...?

Nga Ulqini, Flora Nikolla Qerimi ka vec pak jave qe eshte vendosur ne Ulqin. Me pare ka punuar kamerier ne Kroaci dhe Turqi, dy vende te Ballkanit, gadishullit qe ne nje nga gjuhet e tij do te thote mjalte dhe gjak. Tani duket se ndihet mire ketu buze Adriatikut, ne qytetin e dyzuar mes lartesise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.077Z

FOTOT/ Kujt i duhen çmimet Oscar kur ke këtë trup?

Ndërsa të gjithë femrat e ekranit dhe kopertonave kishin vërshuar në Hollivud, për të marrë pjesë në ndarjen e çmimeve Oscar dhe festat pasuese, Candice Swanepoel po zhytej diku tjetër. Ajo po shijonte plazhet e Majemit. Modelja 25 vjeçare nga Afrika e Jugut tregoi edhe njëherë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.855Z

FOTOT/ Të kujt janë këto të pasme kaq seksi?

Ajo ka mbushur 37 vjeç dhe trupi i saj është në formë të shkëlqyer. Falë dietës dhe stërvitjes, nuk ka asnjë gram dhjamë më shumë dhe kjo mund të shihet edhe në këto foto të realizuara në zonën e Ligurias në Itali. Moderatorja Michelle Hunziker po pushon me mikun e saj, Tomas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.660Z

Ne kerkim te kujt

Vitet e para te tranzicionit shqiptar do pasqyrohen ne filmin artistik “Ne kerkim te kujt” me 10 seri qe po prodhohet nga Top Channel. Me skenar te Dhimiter e Gjergj Xhuvanit e me regji te ketij te fundit, filmi fokusohet ne ngjarjet e nje familjeje qe ka humbur gjithcka pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.488Z

Kujt tia prishë e kujt tia ndreqë

Të gjendur përballë kërcënimeve të vazhdueshme të Beogradit dhe njëkohësisht thirrjeve të shtetasve të tyre shqiptarë, dy shtetet ballkanike, fqinjë të Serbisë e Kosovës, Mali i Zi e Maqedonia, duket se janë zënë ngushtë e nuk dinë se kujt t’ia ndreqin e kujt t’ia pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.721Z

Webi masakron serialine Xhuvanit Ne kerkim te kujt

Sapo ka mbaruar seriali televiziv me regji te Gjergj Xhuvanit Ne kerkim te kujt te dielen ne mbremje ne Top Channel dhe ne facebook shperthen debati qe masakron filmin. Te gjithe komentet shprehin hapur pakenaqesine ndaj serialit shqiptar duke kritikuar zymtesine skenarin e Dhimiter Xhuvanit lojen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama