Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtoj

Meta: total 1000 / total_found 8196 / time 0.004 / keyword[0] kujtoj / docs[0] 8196 / hits[0] 9850 /
Fshehu dënimin, deputeti: Sulm për të dekurajuar kandidatët e tjerë
  • 2019-03-15

Fshehu dënimin, deputeti: Sulm për të dekurajuar kandidatët e tjerë

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin ai nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Në një postimi në facebook, Shehu e ka cilësuar atë si sulm nga LSI-ja, ndërsa shton se është gati të

Masakra në Zelandën e Re, zbulohet plani i terroristit për të vrarë Merkel dhe Erdogan
  • 2019-03-15

Masakra në Zelandën e Re, zbulohet plani i terroristit për të vrarë Merkel dhe Erdogan

Brenton Tarrant (28), një nga terroristët që vrau 49 persona në dy xhami në Zelandën e Re dhe la të plagosur rëndë 48 të tjerë,  para sulmit kishte publikuar në rrjetet sociale një Manifest prej 74 faqesh, ku kishte dhënë detaje se nga kush ishte frymëzuar për këtë sulm të tmers

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!
  • 2019-03-14

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!

U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të 2017-ës në Kavajë. Gjatë seancës së djeshme, Prokuroria p

Një pemë për të përkujtuar të afërmit që nuk jetojnë më
  • 2019-03-13

Një pemë për të përkujtuar të afërmit që nuk jetojnë më

Për të përkujtuar të afërmit e tyre, qytetarët e Tiranës zgjedhin që të mbjellin një pemë, për të cilën do të kujdesen në vazhdimësi. Nismës së Bashkisë së Tiranës për shtimin e gjelbërimit, iu bashkua sot edhe anëtari i Këshillit Bashkiak Genc Duka, i cili për të përku

Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës
  • 2019-03-12

Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës

Po ju tregojmë historinë se si gangsterët shqiptarë ultra të dhunshëm mbërritën në Britani për të kontrolluar trafiqet e paligjshme të prostitucionit duke marrë nën kontroll një treg multi-milionësh të kokainës duke u bërë kriminelët më të frikshëm. Nga Jake Ryan, Reporter i

Vasili tregon raportin e OSBE për blerjen e votave
  • 2019-03-11

Vasili tregon raportin e OSBE për blerjen e votave

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili  ka publikuar pasditen e sotme një pjesë të raportit të OSBE-së, dhe thotë se shitja-blerja e votës në zgjedhjet e vitit 2017, u denoncuar nga dy partitë që sot janë në opozitë, ndërsa Partia Socialiste heshti. Postimi i plotë i Vasilit: LSI dhe

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)
  • 2019-03-06

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)

Në intervistën e tij në emisionin Porta a porta të gazetarit të njohur italian, Bruno Vespa, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se në Shqipëri nuk po ndodhte asnjë revoltë popullore, se në vend ka stabilitet për biznesin e huaj dhe se numri i turistëve është gjithnjë në r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama