Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtoj

Meta: total 1000 / total_found 8196 / time 0.004 / keyword[0] kujtoj / docs[0] 8196 / hits[0] 9850 /
No Pic available
  • 2018-12-02

Si të kaloni një fundjavë sekrete

Jeni në stres? Mendoni se asgjë nuk mund tua kthejë më humorin apo kaosin që është krijuar në jetën tuaja? I dashuri ose bashkëshorti asnjëherë sdo ta presë biletën e ëndërruar, ndaj ka ardhur koha që ëndrrën sekrete ta bëni realitet. Hapeni kompjuterin dhe shihni në faqet që o

Unaza e Re, Veliaj: Askush nuk do kujtojë vandalët, bashkëpunoni
  • 2018-12-01

Unaza e Re, Veliaj: Askush nuk do kujtojë vandalët, bashkëpunoni

Punimet për projektin e Unazës së Madhe kanë vijuar me intensitet. Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit dhe Bashkisë së Tiranës po punon për prishjen e ndërtimeve pa leje që preken nga projekti i zgjerimit të Unazës së Madhe, në segmentin nga mbikalimi te Pallati me Shigjeta deri t

Dhurata speciale e Icardi-t për shokët e skuadrës (Foto)
  • 2018-11-28

Dhurata speciale e Icardi-t për shokët e skuadrës (Foto)

Mauro Icardi është kapiteni dhe lideri i Interit, gjë që e ka konfirmuar edhe gjatë ditës së sotme, ku skuadra është e grumbulluar në Londër, pasi në orën 21:00 do të përballet me Tottenhamin për sfidën e parafundit të fazës në grupe të Champions Leagues. Sulmuesi argjentinas i

Kosovë-Serbi për kufijtë, Bushati-Cerar: Marrëveshja të rrisë sigurinë në rajon
  • 2018-11-27

Kosovë-Serbi për kufijtë, Bushati-Cerar: Marrëveshja të rrisë sigurinë në rajon

Ministri i Jashtëm i  Shqipërisë dhe ai i Sllovenisë kanë zhvilluar një takim bilateral, ku në fokus ishte marrëdhënia Serbi-Kosovë. Në daljen për median,ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati dhe Ministri i Republikës së Sllovenisë, z. Miro Cerar iu kërkua të

Iniesta rrëfen mes lotësh: Merrja pilula për të fjetur gjumë
  • 2018-11-27

Iniesta rrëfen mes lotësh: Merrja pilula për të fjetur gjumë

Andres Iniesta ka pasur momentet e tij të errëta, sfida të vështira për të zhvilluar, e jo vetëm në fushën e lojës. Gjeniu i mesfushës spanjolle, që tashmë aktivizohet në kampionatin japonez, ka folur për këto momente në një intervistë për medien spanjolle, duke pranuar se ka vua

Në Tiranë mbërrijnë festat, ndizen dritat e qytetit dhe pemës së Vitit të Ri
  • 2018-11-16

Në Tiranë mbërrijnë festat, ndizen dritat e qytetit dhe pemës së Vitit të Ri

Stina e festave ka mbërritur në Tiranë. Në sheshin Skënderbej dhe në rrugët e Tiranës janë ndezur sot dritat vezulluese që simbolizojnë ardhjen e festave të fundvitit. Kori i Liceut Artistik dhe Banda Frymore e qytetit të Tiranës ishin kujdesur për të krijuar një atmosferë festive

Lumo Xhafo  një aventurë amerikane
  • 2018-11-15

Lumo Xhafo një aventurë amerikane

Dy netë më parë Lumo Xhafo e fiku qiririn e jetës së tij me një dashuri të madhe për Shqipërinë. Të gjitha botimet e tij historike, librat e shkruar veçanërisht këto 30 vjet i kushtohen Shqipërisë, por lidhja e tij shqiptare është një lidhje e hershme që atëherë kur babai i tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama