Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtoj

Meta: total 1000 / total_found 8196 / time 0.004 / keyword[0] kujtoj / docs[0] 8196 / hits[0] 9850 /
Më i arrirë se seksi, Dani Alves zgjedh trajnerin më të mirë!
  • 2018-11-09

Më i arrirë se seksi, Dani Alves zgjedh trajnerin më të mirë!

Trajneri më i mirë me të cilin kam punuar është edhe më i mirë se seksi. Kujtoj bisedën tonë të parë, që në fillim na e bëri të qartë se çfarë kërkonte dhe pse e kishte pranuar emërimin trajner i parë i Barcelonës. Kishte një dëshirë të madhe për të bërë diçka ndryshe.

Meta nuk dekretoi Lleshin, Rama mesazh deputetëve: Asnjë koment!
  • 2018-11-03

Meta nuk dekretoi Lleshin, Rama mesazh deputetëve: Asnjë koment!

Ka ardhur reagimi i parë nga mazhoranca e Edi Ramës për vendimin e Presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Sandër Lleshin, propozimin e kryeministrit për zëvendësues të Fatmir Xhafajt në postin e Ministrit të Brendshëm. Fill pas njoftimit nga Presidenca, Rama i ka dërguar një mesaz

Zhgënjimi nga shqiptarët i Faik Konicës
  • 2018-10-28

Zhgënjimi nga shqiptarët i Faik Konicës

Faik Konica Korrespondenca e mikut t’one të kthiellt, Francesco Argondizza, që “Dielli” boton në numër të sotmë, na heq përsëri vërejtjen mi reziqet që e rethojnë Shqipërinë. Kur popujt dëshërojnë paqe dhe kërkojnë marëveshje e mëiqësi në mes tyre, aventurier

Akuzat, Dako i përgjigjet Bashës: Do shihemi në gjyq, o toçi i Saliut!
  • 2018-10-26

Akuzat, Dako i përgjigjet Bashës: Do shihemi në gjyq, o toçi i Saliut!

Pas akuzave të kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, se Vangjush Dako pranoi publikisht se ka bashkëpunuar me bandat gjatë zgjedhjeve të shkuara, është kundërpërgjigjur kryetari i Bashkisë së Durrësit, i cili ka paralajmëruar se do ta padisë në gjykatë kryedemokratin për shpif

No Pic available
  • 2018-10-26

Basha: Rama plan për të vjedhur zgjedhjet, Prokuroria po mbron krimin

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një postim në Facebook thekson se kryeministri Edi Rama ka pasur plan të mirëmenduar për të vjedhur zgjedhjet. Sipas Bashës, lënia e lirë e Vangjush Dakos, ndonëse pranoi se ka bashkëpunuar me bandat për të dhunuar zgjedhjet është vdekje e drejtësisë

No Pic available
  • 2018-10-25

Bastet, Braçe zbulon kërcënimet nga burgu: Do merremi me fëmijët tuaj!

Ka kaluar një javë nga koha kur kryeministri Edi Rama publikoi mesazhe kërcënuese të ardhura sipas tij nga burgu 313 në drejtim të deputetëve të Komisionit të Ekonomisë pas nisjes së shqyrtimit të projektligjit për ndalimin e lojërave të fatit. E nga një mbledhje e këtij komisioni,

Psikologji, sa fytyra është në gjendje të njohë truri ynë? 
  • 2018-10-19

Psikologji, sa fytyra është në gjendje të njohë truri ynë? 

Sipas një hulumtimi anglez, një person mund të kujtojë deri në 5.000 fytyra mes njerëzve të njohur dhe personaliteteve të njohura (pa kujtuar domosdoshmërisht emrin) Çdo qenie njerëzore mban më shumë ose më pak marrëdhënie të ngushta me një numër të njerëzve të tjerë që luhat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama