Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtojm

Total: 2299
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.622Z

Thaçi në BIK: Të kujtojmë sakrificën tonë për ndërtimin e shtetit tonë edhe më të fuqishëm

Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi i shoqëruar nga zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi dhe ministri i Ministrisë së Shëndetësisë, Ferid Agani, me rastin e Festës së Fitër Bajramit ka vizituar sot Bashkësinë Isl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.150Z

Shuhet Sheri Mita, kolegët:Ja si e kujtojmë aktorin

TIRANË – Një ditë më parë familjarët dhe kolegët kanë përcjellë për në banesën e fundit, aktorin e njohur Sheri Mita. Mes dhimbjes dhe kujtimeve ata kanë risjellë në mendje punën me Sherin.Në një int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.543Z

Jahjaga: Dita e Paqes, dita ku kujtojmë angazhimin dhe vizionin e të gjithëve për lirinë e vendit

Me rastin e Ditës së Paqes, presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka theksuar se sot po shënojmë një ditë të veçantë të historisë së Kosovës të krijuar me sakrificën sublime të popullit dhe me shpirtin e madh e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.419Z

Një ditë për kujtimin e miqësisë dhe të gjitha përpjekjeve të tua

09-07-2012 / Gazeta 55 Kushtuar Eden Babanit në 77-vjetorin e ditëlindjes së tijEden Babani, miku dhe bashkëpunëtori i Gazetës “55” dje mbushi 77 vjeç. Me këtë rast miqtë e tij, kanë përgatitur një shkrim-urim t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.426Z

Kushtuar Eden Babanit në 77-vjetorin e ditëlindjes së tij

09-07-2012 / Gazeta 55 Një ditë për kujtimin e miqësisë dhe të gjitha përpjekjeve të tuaEden Babani, miku dhe bashkëpunëtori i Gazetës “55” dje mbushi 77 vjeç. Me këtë rast miqtë e tij, kanë përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.028Z

Opozita homazhe tek Varrezat e Deshmoreve

Opozita zhvilloi homzhe tek Varrezat e Deshmoreve, ne nderim te 28 Nentorit, Pavaresise se Shqipërisë dhe çlirimit te Atdheut. Kreu i PD-se, Lulzim Basha, ish-kryeministri Berisha dhe deputete te djathte kane kryer homazhe në Varrezat e Dëshmorëve në mon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.067Z

Mustafa: Ta ruajmë tolerancën ndërfetare

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar besimtarët katolikë me rastin e Festës së Krishtlindjes. “Sot në Ditën e Krishtlindjes, ju lutem pranoni urimet e mia më të sinqerta me shpresën se kjo festë do të sjellë begati. Sig

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama