Rezultate te kerkimit per termin: +Kuksin

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] kuksin / docs[0] 35 / hits[0] 41 /
No Pic available
  • 2014-11-09

Kukësi gol ndaj Lacit, rrëmben 3 pikë

Mjafton nje super gol i Lushtakut qe Kuksi te mare tre piket perballe Lacit duke iu bashkangjitur Tiranes ne vendin e pare ne kuoten e 25 pikeve. Armando Cugu rikthehet ne token ku u be i famshem me statusin e ishit duke i hapur jo pak pune verlindorve,ku ne mungese te sulmuesit te tyre kryesore Xhe

No Pic available
  • 2013-11-23

Skënderbeu dhe Teuta me të njëjtin hap, “pickon” Kukësi

Kategoria Superiore startoi të shtunën fazën e dytë të saj me tri ndeshje dhe 7 gola të shënuar. Një fitore minimale e Kukësit në “Zeqir Ymeri” dhe dy barazime në Kavajë e Ballsh. Dy kryesuesit ecin kësisoji me të nj&e

No Pic available
  • 2013-08-13

Kadeli: Dua të përfaqësojLezhën në Kryesinë e PD-së

TIRANE -  Gjovalin Kadeli i larguar nga Partia Socialiste dhe pjesë tashmë e Partisë Demokratike pretendon një vazhdim të karrierës së tij politike nën logon e kësaj partie. Në një intervistë për të përditshmen “Shqiptarja.com”, Kadeli ka shprehur kërkesën, por edhe dom

Lista e kandidatëve për deputetë, emrat që kandidon LSI
  • 2013-05-06

Lista e kandidatëve për deputetë, emrat që kandidon LSI

(E plotësuar) Lëvizja Socialiste për Integrim pritet të dorëzojë nga momenti në moment listat e kandidatëve për deputetë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Siç raporton agjencia e lajmeve noa.al në qarkun e Tiranës i par

No Pic available
  • 2013-02-11

Java e 14-te e superliges

Java e 14-te e superliges E diel 10 Shkurt 2013 1856 Kukesi-LuftetariNe javen e 14 te superliges shqiptare Kukesi ka fituar 1-3 ne fushen e Luftetarit duke qene keshtu e vetmja skuader me rezultat pozitiv ne transferte Pjesa e pare e ndeshjes kishte shume aksion ne fushe duke sjelle dhe 3 gola

Horror futbollistik ne Kukes
  • 2012-05-08

Horror futbollistik ne Kukes

Pak lidhje ka pasur me futbollin normal ndeshja e zhvilluar në Kukës mes skuadrës vendase të vendit të dytë në kategorinë e parë dhe Luftëtarit kryesues. Situata ka degjeneruar shumë shpejt. Që në minutën e gjashtë t

No Pic available
  • 2010-12-13

Bora mbulon Shqiperine. Temperatura poshte zeros ne ditet ne vijim

Rreth 75 e territorit te vendit eshte mbuluar nga rreshjet e debores. Madje rreshjet kane zbritur edhe ne disa qytete ne jug dhe juglindje te vendit duke shenuar edhe te parat per kete vit. Meteorologet thone se intestiteti i tyre ka qene i konsiderueshem kryesisht ne zonat malore duke sjelle per pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama