Rezultate te kerkimit per termin: +Kuksin

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] kuksin / docs[0] 35 / hits[0] 41 /
No Pic available
 • 2010-12-13

Bora mbulon Shqipërinë. Temperatura poshtë zeros në ditët në vijim

Rreth 75% e territorit te vendit eshte mbuluar nga rreshjet e debores. Madje rreshjet kane zbritur edhe ne disa qytete ne jug dhe juglindje te vendit duke shenuar edhe te parat per kete vit. Meteorologet thone se intestiteti i tyre ka qene i konsiderueshem, kryesisht ne zonat malore, duke sjelle per

Berisha ne Kukes Qeveria do ndertoje te ardhmen e te gjithe shqiptareve
 • 2010-09-11

Berisha ne Kukes Qeveria do ndertoje te ardhmen e te gjithe shqiptareve

11-09-2010 / Gazeta 55 Vjeshta e ketij viti vjeshte historike shqiptaret do fitojne dinjitetin e tyre te udhetimit pa viza. Kryeministri peruron konviktin e shkolles se mesme ne Kukes nje investim i buxhetit te shtetit prej 820 milione lekeUPDATE- Kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot nje tak

Dyndje automjetesh ne autostraden Tirane- Durres. Aksidentet Plepa- Kavaje njolle e zeze
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  8
 • 2010-09-08

Dyndje automjetesh ne autostraden Tirane- Durres. Aksidentet Plepa- Kavaje njolle e zeze 1 2 3 4 5 8

Aksi Plepa- Kavaje kane qene me te ngarkuarat gjate sezonit veror e sidomos fundjaveve. Ato kane perballuar nje fluks te jashtezakonshem mjetesh sa i takon qarkullimit drejt plazheve. Ndaj edhe krijimi i radheve kilometrike apo edhe bllokimi i qarkullimit per ore te tera ka qene me i shpeshte krahas

Furgoni del nga rruga 12 te plagosur
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  4 vota 

		
					
				
					e hene 30 gusht
 • 2010-09-07

Furgoni del nga rruga 12 te plagosur 1 2 3 4 5 4 vota e hene 30 gusht

Nje aksident i rende ndodhi ne te dale te kryeqytetit ne aksin Tirane-Fushe Kruje. Rreth ores 2045 te mbremjes se te djeles ne Uren e Tapizes nje furgon me targa Tirane doli nga rruga.12 persona mbeten te plagosur ne kete aksident. Forcat e policise mberriten menjehere ne vendin e ngjarjes dhe bene

LSI thirrje per zgjidhjen e ngercit. Xhixho PS te behet pjese e reformes 
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  0 vota
 • 2010-09-07

LSI thirrje per zgjidhjen e ngercit. Xhixho PS te behet pjese e reformes 1 2 3 4 5 0 vota

LSI i beri thirrje dy beri thirrje forcave kryesore politike qe te vene ne zbatim rezoluten e Parlamentit Europian per zgjidhjen e ngercit ne vend. Sipas nenkryetares se LSI Erisa Xhixho verehet nje reflektim nga ana e selise roze per te zgjidhur situaten politike dhe e ftoi ate qe te behet pjese e

Mbytet pushuesi nga Kosova shpetojne tre te tjere
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  1 vote 

		
					
				
					e d
 • 2010-09-06

Mbytet pushuesi nga Kosova shpetojne tre te tjere 1 2 3 4 5 1 vote e d

Nje pushues nga kosova eshte mbytur rreth ores 10.00. paraditen e se dieles ne plazhin e Durresit. Ngjarja ka ndodhur tek sektori Apollonia 1 km larg nga Ura e Dajlanit. 23 vjecari Jaher Kabashi nga Prizreni ka qene duke u lare ne det bashke me vellain e tij dhe dy shoke te tjere. Kater te rinjte ja

Greqi sulm me molotov autobusit Athine- Sarande. Nuk ka te lenduar
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  8 vota
 • 2010-09-06

Greqi sulm me molotov autobusit Athine- Sarande. Nuk ka te lenduar 1 2 3 4 5 8 vota

Sulmohet me bomba molotov autobuzi i linjes Athine- Sarande. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 0100 pas mesnate ne afersi te Agrinjos ne kilometrin e 44-rt te rruges kombetare Antirio-Janine. Autobuzi i agjensise ldquoSaranda Expresrdquo me targe SR 58 92 B kthehej bosh nga kryeqyteti grek me destinacio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama