Rezultate te kerkimit per termin: +Kuksin

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] kuksin / docs[0] 35 / hits[0] 41 /
PD shperthen ne akuza ndaj Rames. Te jape sqarime per aferat korruptive
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  0 vota
 • 2010-09-06

PD shperthen ne akuza ndaj Rames. Te jape sqarime per aferat korruptive 1 2 3 4 5 0 vota

Partia demokratike vijoi akuzat per korrupsion ndaj kryetarit te bashkise se tiranes Edi Rama. Separi deputeti Falmur Noka i kerkoi shpjegime Rames per akuzat qe jane ngritur prej vitesh ndaj tij per afera te ndryshme me lejet e ndertimit ne kryeqytet. Azhornuar se fundi e d

Rinumerimi i fleteve te votimit Vasili PS ti drejtohet Venecias. Reagojne socialistet
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  3 vot
 • 2010-09-05

Rinumerimi i fleteve te votimit Vasili PS ti drejtohet Venecias. Reagojne socialistet 1 2 3 4 5 3 vot

Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Petrit Vasili tha se Partia Socialiste duhet te ndermarre rrugen per te vene ne levizje Komisionin e Venecias per rinumerimin apo jo te fleteve te votimit dhe nuk duhet trsquoia kerkoje kete institucioneve te tjera. Le

Vrasja e policit ne Shkoder merren ne pyetje 60 persona
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  3 vota
 • 2010-09-05

Vrasja e policit ne Shkoder merren ne pyetje 60 persona 1 2 3 4 5 3 vota

Rreth 60 persona jane shoqeruar ne komisariatin e policise se Shkodres dhe po merren ne pyetje per gjetjen e autoreve te vrasjes se policit Kol Ndreshaj ne fshatin Rec te komunes se Shkrelit ne oret e para te mengjesit te se dieles. Nga hetimet e para mendohet se vrasesi ka studiuar mire levizjet e

Vlore kopshti i rrenuar. Femijet ne rrezik
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  6 vota 

		
					
				
					e shtune
 • 2010-09-05

Vlore kopshti i rrenuar. Femijet ne rrezik 1 2 3 4 5 6 vota e shtune

Prej 6 vjetesh ne kopshtin numer 10 te qytetin e Vlores nuk eshte kryer asnje punim duke renduar mjaft gjendjen infrastrukturore te tij.Pervec qe ne keto ambjente nuk ofrohen kushtet minimale per edukumin dhe mirerritjen e femijeve aty madje rrezikohet jeta e tyre per shkak se lageshtira ka filluar

Parandalimi i aksidenteve aksion ne Kakavije- Gjirokaster
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  4 vota
 • 2010-09-05

Parandalimi i aksidenteve aksion ne Kakavije- Gjirokaster 1 2 3 4 5 4 vota

Parandalimi i aksidenteve ne akset kryesore nacionale te jugut per shkak te numerit te madh te emigrantve qe levizin ne to ka qene objekt i nje plani te perbashket masash te tre insitucioneve ne qarkun e Gjirokastres.Per kete qellim drejtuesit e ketyre institucioneve kane kryer nje insektim ne aksi

No Pic available
 • 2010-08-29

Drejt përfundimit loti i parë i Kukës- Krumë

sht drejt prfundimit t plot loti i par i rrugs nacionale Kuks-Krum e cila do t shkurtoj ndjeshm distancat ndrmjet rrethit t hasit me Kuksin dhe Kosovn. S fundi po punohet n asfaltimin e trases s rrugs pas zgjerimit t saj si dhe n kryerjen e veprave t artit. Sipas burimeve zyrtare t Drejtoris Ra

No Pic available
 • 2010-08-29

Rruga që lidh 20 fshatra me Kuksin, segmenti nxit tregëtinë me Kosovën

Po ecn me ritme mjaft t mira puna pr ndrtimin e rrugs Kuks- Shishtavec e cila ka nisur vjeshtn e vitit t kaluar. Pr banort e rreth 20 fshatrave t thell ndrtimi i ksaj rruge qe do t mundsoj lidhjen me Kuksin, Kosovn madje edhe me Maqedonin, do t’i hape rrug tregtimit t patates q kultivohet dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama