Rezultate te kerkimit per termin: +Kultures +Mirela +Kumbaro

Meta: total 186 / total_found 186 / time 0.000 / keyword[0] kultures / docs[0] 5153 / hits[0] 8236 / keyword[1] mirela / docs[1] 3084 / hits[1] 4315 / keyword[2] kumbaro / docs[2] 2984 / hits[2] 7171 /
Shqiperia ne Bienalen e Torinos me 18 artiste
  • 2015-02-05

Shqiperia ne Bienalen e Torinos me 18 artiste

e Merkure 4 Shkurt 20151001 am p classwp-caption-textNga instalacioni Kujtime i Fatos LubonjesSSSAbrASSFletet e cigares mbi te cilat eshte shkruar ne qeline e burgut Ploja e mbrame e Fatos Lubonjes skicat e veprave qe zbukurojne sheshe ne vende te ndryshme te botes nga Helidon X

Onufri artistet injorojne ftesen e Ministrise per debat
  • 2015-01-28

Onufri artistet injorojne ftesen e Ministrise per debat

e Marte 27 Janar 20151410 pm p classwp-caption-textMinistrja e Kultures Mirela KumbaroSSSAbrASSAsnje rezultat nga takimi ne Ministrine e Kultures per Onufrin Konkluzionet priten te dalin edhe pas vjeljes se mendimeve te shprehura ne pyete- sorin e publikuar ne faqen on line t

Hapet Shtepia me gjethe Rama Do zbulojme nendheun
  • 2015-01-26

Hapet Shtepia me gjethe Rama Do zbulojme nendheun

e Diele 25 Janar 20151400 pm p classwp-caption-textKryeministri Edi Rama ne celjen e muzeut 8220Shtepia me gjethe8221brbrp classwp-caption-textGodina e ish-Sigurimit te Shtetit ne qender te Tiranes e njohur si Shtepia e GjetheveSSSAbrASSNese do te ishte fund nentori edhe i ftoht

No Pic available
  • 2015-01-02

Shkelzen Doli muzike shqiptare ne koncertin e Vjenes VIDEO shqiptaret mbushin rrjetet sociale me postime s8217e fshehin krenarine

e Enjte 1 Janar 20151540 pm brbrSSSAbrASSSSSAbrASSMuzike shqip ne koncertin e madh te Filarmonise se Vjenes te Vitit te Ri 2015  Violinisti nga Gjakova Shkelzen Doli violincelisti Edison Pashko klarinetisti Hekuran Xhambali dhe balerini Eno Peci mahnisin miliona shikues q

Kumbaro Artistet gati reforma e pensioneve per 2015
  • 2014-12-25

Kumbaro Artistet gati reforma e pensioneve per 2015

e Enjte 25 Dhjetor 20141246 pm p classwp-caption-textMinistrja e kultures Mirela KumbarobrbrMinistrja e Kultures mbi vitin qe lame pas e ate qe presimbrbrDo punojme me buxhete te shtrenguara por kemi rritje me 15 milione USDbrbrFati i Onufrit ne janar Nuk do i mungoje Tiranebrbr

mimet letrare 2013 per Thanas Medin e Guljelm Deden
  • 2014-12-10

mimet letrare 2013 per Thanas Medin e Guljelm Deden

e Merkure 10 Dhjetor 20141238 pm p classwp-caption-textNga ceremonia e ndarjes se cmimeve letrarebrbrThanas Medi dhe Guljelm Deda jane dy fituesit e cmimit te madh te letersise ndare dje nga Ministria e Kulturesbr Ne hollin e MK u zhvillua ceremonia e ndarjes se ketyre dy cmi

Rama Pas 20 vitesh rrenim ridel ne drite thesari arkeologjik i Durresit
  • 2014-12-06

Rama Pas 20 vitesh rrenim ridel ne drite thesari arkeologjik i Durresit

Transmetuar me 06122014 - 1110 Durres 6 dhjetor 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka informuar lidhur me pasurine arkeologjike dhe muzeun e Durresitbr br Duke postuar dy fotografi ne profilin e tij ne Twitter Rama shkruan Pas 20 vjetesh rrenim deri ne mby

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama