Rezultate te kerkimit per termin: +Kultures +Mirela +Kumbaro

Meta: total 186 / total_found 186 / time 0.000 / keyword[0] kultures / docs[0] 5153 / hits[0] 8236 / keyword[1] mirela / docs[1] 3084 / hits[1] 4315 / keyword[2] kumbaro / docs[2] 2984 / hits[2] 7171 /
Kumbaro per mbylljen e konkursit Onufri
  • 2014-12-05

Kumbaro per mbylljen e konkursit Onufri

brbrDy dite pas deklarates se Galerise Kombetare te Arteve per mos zhvillimin kete vit te konkursit tradicional te artit pamor bashkekohor  Onufri Ministria e Kultures konfirmon mbylljen e eventit qe zhvillohej prej 20 vitesh Sipas ministres Mirela Kumbaro vete artistet jane shprehur se ky aktivi

Mbyllet Onufri kete vit Ministria Do te reflektojme
  • 2014-12-02

Mbyllet Onufri kete vit Ministria Do te reflektojme

e Marte 2 Dhjetor 20141148 am p classwp-caption-text Ministrja e Kultures Mirela Kumbaro ne edicionin e shkuar te Onufri-t ne GKAbrbrEkspozita e artit bashkekohor Onufri nuk do te zhvillohet kete vit Madje me pikepyetje eshte edhe vijimesia e tij me tej brNe Galerine Kombetare t

Kumbaro Lufta clirimtare e ndare nga diktatura
  • 2014-11-30

Kumbaro Lufta clirimtare e ndare nga diktatura

brbrFestimet per 70 vjetorin e clirimit  te atdheut kane vijuar  edhe ne oret e mbasdites Rreth ores 17 00 ne  hollin e e kryeministri  u cel ekspozita Kendveshtrime e cila pasqyronte  momente nga lufta nacional clirimtare si dhe nga  koha e diktatures Ne fjalen e saj pershendetese

Buxheti i shperndare sipas permasave te projekteve
  • 2014-11-20

Buxheti i shperndare sipas permasave te projekteve

e Enjte 20 Nentor 20141038 am p classwp-caption-text Drejtori i Teatrit Kombetar Hervin ulibrbrShperndarja e buxhetit te Teatrit Kombetar ne nje kohe kur ende nuk dihet se sa do te jete ai per vitin 2015 ka qene nje nga ceshtjet me te diskutuara qysh ne momentin kur Teatri Kombe

Mbyllet Panairi i Librit me gara autografesh
  • 2014-11-18

Mbyllet Panairi i Librit me gara autografesh

e Hene 17 Nentor 20141338 pm p classwp-caption-text Shkrimtari Ismail Kadare ne stenden e shtepise botuese Onufri duke firmosur veprat e tijbrbrMe jo pak shitje cmime dhe kaosin e zakonshem u mbyll edicioni i 17-te i Panairit te Librit 8220Tirana 20148243brNga e merkura ne te di

Percillet per ne banesen e fundit  aktori Fadil Kujofsa
  • 2014-11-01

Percillet per ne banesen e fundit aktori Fadil Kujofsa

e Shtune 1 Nentor 20141229 pm p classwp-caption-text Aktori Fadil KujofsabrbrU percoll dje per ne banesen e fundit aktori Fadil Kujofsa Ai u nda nga jeta ne moshen 63-vjecare pas nje semundjeje te gjate mbremjen e se enjtesbrDuket se ka qene deshira e tij qe percjellja per ne ba

Sheshi Nene Tereza kthehet ne zone pedonale
  • 2014-10-23

Sheshi Nene Tereza kthehet ne zone pedonale

e Enjte 23 Tetor 20141234 pm p classwp-caption-text Kumbaro dje pas mbledhjes se QeverisebrbrDo te ndalohet parkimi i automjeteve ne sheshin Nene Tereza dhe pergjate bulevardit Deshmoret e Kombit ne kryeqytet Nisma me e fundit e qeverise eshte kthimi i kesaj hapesire ne zone ped

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama