Rezultate te kerkimit per termin: +Kultures +Mirela +Kumbaro

Meta: total 186 / total_found 186 / time 0.000 / keyword[0] kultures / docs[0] 5153 / hits[0] 8236 / keyword[1] mirela / docs[1] 3084 / hits[1] 4315 / keyword[2] kumbaro / docs[2] 2984 / hits[2] 7171 /
Muzeu Kombetar me biletari elektronike
  • 2014-10-18

Muzeu Kombetar me biletari elektronike

e Premte 17 Tetor 20141342 pm p classwp-caption-text Ministrja Kumbaro perdoruesja e pare e biletarise elektronikebrbrMuzeu Historik Kombetar u thote lamtumire blloqeve te biletave te cilat jane qe nga koha e komunizmit Dje fale nje marreveshjeje mes Fondacionit AADF dhe Ministr

Mirela Kumbaro Politika te mos e perdore historine
  • 2014-10-14

Mirela Kumbaro Politika te mos e perdore historine

e Marte 14 Tetor 20141250 pm p classwp-caption-text Ministrja Kumbaro dje ne hapjen e ekspozitesbrbrNje shekull dramatik Luftera diktatore dhe miliona viktima vijne permes fotografish te nxjerra nga arkiva te ndryshem te EuropesbrSi nje mesazh kunder diktaturave vjen ekspozita D

Peleshi ndermjetes mes Rames e Kumbaros
  • 2014-10-10

Peleshi ndermjetes mes Rames e Kumbaros

e Premte 10 Tetor 20141120 am p classwp-caption-text Ne foto Kryeministri Rama dhe zvkryeministri Peleshi duke debatuar per projektin qe duhet ti prezantonte ministres se Kultures Mirela KumbarobrbrVazhdon telenovela ne Kuvend mes kreut te Qeverise dhe ministrave te tijbrbrPeles

Pengili 24 Kapriciot e Paganinit si kujtim i se shkuares
  • 2014-10-09

Pengili 24 Kapriciot e Paganinit si kujtim i se shkuares

e Merkure 8 Tetor 20141520 pm p classwp-caption-text Violinisti Alban PengilibrbrViolinisti ne nje koncert recital ne Teatrin e Operes e BaletitbrbrShqiptaret jane virtuoze kur luajne jashte u duket sikur jane me pushimebrbrKur doli perpara publikut shqiptar per te luajtur 24 ka

Rama debat me ministrat ne Kuvend
  • 2014-09-26

Rama debat me ministrat ne Kuvend

e Premte 26 Shtator 20140914 am p classwp-caption-text Dje gjate debatit ne KuvendSSSAbrASSKryeministri Edi Rama gjate seances se djeshme te Kuvendit ka vazhduar debatet me ministrat e kabinetit te tij kesaj radhe duket se perplasja kishte te bente me rialokimet ne buxhetin e sh

Ne Kuvend pa opoziten Rama caste tensioni me ministrat FOTO VIDEO
  • 2014-09-25

Ne Kuvend pa opoziten Rama caste tensioni me ministrat FOTO VIDEO

Transmetuar me 25092014 - 2247 brbrEdhe ne seancen e se enjtes deputetet e opozites munguan Keshtu ne salle ishin vetem ata te mazhorances e bashke me ta ministrat dhe shefi i tyreSSSAbrASSPor ne disa momente sic mund te shikoni fotot dhe videon me poshte kr

Papa prek tokën shqiptare! Tëkrishterë e myslimanë në shesh
  • 2014-09-21

Papa prek tokën shqiptare! Tëkrishterë e myslimanë në shesh

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi FOTO/Papa mberrin në Rinas, pritet nga Rama Blindohet Bubqi, banorët:Pas faljes takojmë Papën VIDEO FOTO Dom Gjergj Meta: Ja kush do lexojë lutjet dhe leximet e meshës Kumbaro: Treguam që mund të kuptohemi kur bëhet fj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama