Rezultate te kerkimit per termin: +Kultures +Mirela +Kumbaro

Meta: total 186 / total_found 186 / time 0.000 / keyword[0] kultures / docs[0] 5153 / hits[0] 8236 / keyword[1] mirela / docs[1] 3084 / hits[1] 4315 / keyword[2] kumbaro / docs[2] 2984 / hits[2] 7171 /
Papa bekon Shqipërinë! Të krishterë e myslimanë në shesh
  • 2014-09-21

Papa bekon Shqipërinë! Të krishterë e myslimanë në shesh

Të tjera rreth shkrimit Papa: I gëzuar që jam në këtë tokë martirësh LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi Video/Shqiptarët pritje madhështore Atit të Shenjtë FOTO/ Papa pritet ne Rinas nga kryeministri Rama "Bashkëjetesa juaj, shenjë e mirë për gjithë botën" VIDEO FOTO B

Papa bekon Shqipërinë! 300mijë besimtarë në shesh
  • 2014-09-21

Papa bekon Shqipërinë! 300mijë besimtarë në shesh

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi Papa në Meshë: Paqe në shtëpitë dhe zemrat tuaja! Papa-Ramës, nga avioni: Mbajta premtimin AUDIO Papa: Bota të inspirohet nga toleranca juaj fetare Video/Shqiptarët pritje madhështore Atit të Shenjtë VIDEO FOTO FOTOL

Papa bekon Shqipërinë!300 mijë besimtarë në shesh
  • 2014-09-21

Papa bekon Shqipërinë!300 mijë besimtarë në shesh

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi Papa në Meshë: Paqe në shtëpitë dhe zemrat tuaja! Papa-Ramës, nga avioni: Mbajta premtimin AUDIO Papa: Bota të inspirohet nga toleranca juaj fetare Video/Shqiptarët pritje madhështore Atit të Shenjtë VIDEO FOTO VIDEO

Kerkese Vatikanit per shenjterimin e disa martireve
  • 2014-09-18

Kerkese Vatikanit per shenjterimin e disa martireve

e Enjte 18 Shtator 20141143 am p classwp-caption-text Bulevardi Deshmoret e Kombit me fotot e 40 martirevebrbrBulevardi Deshmoret e Kombit zbukuruar me fotografite e 40 martireve te besimitbrbrKumbaro Deshmore kur iu kerkua te hiqej dore nga liria e besimitbrbrPlot 40 fotografi

Biblioteka Kombetare ekspozon sekretet kulturore te katolikeve
  • 2014-09-17

Biblioteka Kombetare ekspozon sekretet kulturore te katolikeve

e Merkure 17 Shtator 20141224 pm p classwp-caption-text Nga ceremonia e hapjes se ekspozites Katolicizem dhe kulturebrbrKatolicizem dhe kulture gjurmet nga antikuaret deri me sotbrbrRama Papa do te sjelle me vete nje kopje te dixhitalizuar te Mesharit te Gjon BuzukutbrbrNuk jan

Katolicizmi ne Shqiperi ndikimet ne gjuhe e letersi
  • 2014-09-16

Katolicizmi ne Shqiperi ndikimet ne gjuhe e letersi

e Marte 16 Shtator 20141207 pm p classwp-caption-text Nga konferenca shkencore Kisha katolike dhe shqiptaret presin Atin e shenjtebrbrKonference shkencore ne pritje te Papa Franceskut brbrHuazimet nga latinishtja dokumentet e shqipes se shkruar dhe roli i At Gjergj FishtesbrbrK

Detajet e meshes se shenjte mbi 110 mije ndjekes
  • 2014-09-12

Detajet e meshes se shenjte mbi 110 mije ndjekes

e Premte 12 Shtator 20141216 pm p classwp-caption-text Projekti i skenes ku Papa Francesku do te mbaje meshenbrbrU prezantua kalendari i aktiviteteve per nder te Papes brbrZv ministri i Kultures Zef uni zbulon detajet e skenografise dhe te ftuarve te 21 shtatoritbrbrPergatitjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama