Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
Halloween në thonjtë tuaj, ja si të festoni në majë të gishtave!
  • 2017-10-06

Halloween në thonjtë tuaj, ja si të festoni në majë të gishtave!

Dita e shtrigave po afrohet: me artin e thonjve por jo vetëm! Shumë ide origjinale dhe trendi për të pasur duar magjike Akoma nuk kemi arritur të marrim veten pas pushimeve, dhe të ndryshojmë garderobën me veshjet e sezonit të ardhshëm, por ndërkohë festa e Halloween ose e quajtur ndrys

Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes
  • 2017-10-01

Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes

Ardenisa Hila është një nga dhjetra të rinj që kanë përfituar nga projekti i PNUD për vetëpunësimin. Ideja e saj për të kultivuar kunguj dekorativë ishte një ndër më interesantet që u propozua gjatë fazave të aplikimit. Është në fillesat kultivimit të kungujve dhe duket se gj

No Pic available
  • 2017-08-03

Shqipëria ka lidhje me Iranin nga kungulli!

Rreth 31 mijë ton kungull i njomë është eksportuar nga Irani në drejtim të disa vendeve, e midis tyre është edhe Shqipëria. Vlera totale e eksportit është rreth 8.93 milionë dollarë dhe eksportimi është kryer vitin e fundit iranian, që përfundoi më 20 mars 2017, njoftoi administrat

Fiks Fare: Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja
  • 2017-06-20

Fiks Fare: Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, “hambarin” e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin t

Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja
  • 2017-06-20

Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, “hambarin” e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin t

No Pic available
  • 2017-06-20

Fermerët shqiptarë përdorin stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja: Vetë nuk i hamë

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, hambarin e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin ti lyenin për

Rama: Qeveria do bëhet, por jo të mbetet peng i tepsisë
  • 2017-06-20

Rama: Qeveria do bëhet, por jo të mbetet peng i tepsisë

Në një takim elektoral në Paskuqan, kryeministri Rama ka kërkuar votat për Partinë Socialiste për ti dhënë më shumë fuqi dhe vlerë fitores, në mënyrë që qeveria të mos merret peng. Rama theksoi se skuadra e Lulit nuk krahasohet me atë të partisë së tij, duke pranuar se ka qenë