Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
No Pic available
  • 2007-12-15

30 keshilla per shendetin, qe te kesh jeten e gjate

Dietat dhe ushqimet qe duhen konsumuar qe te arrini moshen 100 vjeç. Arritjet me te fundit te shkences qe s’kane asnje efekt anesor Jonida Tashi Nese beni nje jete te shendetshme dhe zbatoni me perpikmeri rregullat me te domosdoshme per organizmin, mundesite per te jetuar plot 100 vite jane te m

Zuckerberg, miliarderi që nuk lë bakshishe!
  • 0000-00-00

Zuckerberg, miliarderi që nuk lë bakshishe!

Siç shkruan “Telegraph” gjatë muajit të mjaltit të cilin po e kalon në Romë, themeluesi i Facebook, Zuckerberg po dëshmon që nuk është pasuruar sepse është person tepër bujar. Se sa është dorështrëngu