Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
Ushqimet qe ndihmojne realisht te humbni peshe
  • 2016-09-07

Ushqimet qe ndihmojne realisht te humbni peshe

Transmetuar me 06092016 - 2142 Ne kete artikull do ju tregojme se kush jane ushqimet qe duhet te konsumoni nese kerkoni te humbni ne peshe dhe te ruani nje forme optimale fizikebr br Ja kush jane atobr br Shafrani - Detoksifikues

Dibra si provë shalqini
  • 2016-08-26

Dibra si provë shalqini

Nga Artan Fuga   Sa gjynah Dibra! Jo vetëm doli nga zgjedhjet e kaluara lokale me një vrimë në brrekë, por edhe tani po bëhet preha e parabetejave elektorale të vitit të ardhshëm. Partitë po provojnë forcat para ndeshjes të viit tjetër dhe kanë mësyer atje të gjitha bateritë

No Pic available
  • 2016-06-06

Rekomandime Dietike për Muajin e Ramazanit

Jeta shoqërore gjatë muajit të Ramazanit është veçanërisht aktive: besimtarët presin miq ose priten nga të afërm, miq e të njohur. Ndërkohë, këto vizita janë të përqendruara kryesisht përgjatë kohës së vaktit që ndërpret agjërimin, i cili është një vakt mjaft i bollshëm d

Gjashte ushqimet me permbajtje te larte uji
  • 2016-06-04

Gjashte ushqimet me permbajtje te larte uji

Transmetuar me 03062016 - 1933 Studimet thone shpesh se per te qene te shendetshem duhet te konsumojme shume uje ne menyre qe te shmangim dehidratimin dhe te parandalojme stresin Por sipas studimeve njeriu duhet te konsumoje ne dite

Brass festival ne Tirane
  • 2016-05-16

Brass festival ne Tirane

brbrFestivali i pare ne Shqiperi per instrumentet frymore ishte parashikuar qe te niste me 17 maj por ekspozita e vendosur mengjesin e kesaj te hene ne Teatrin e Operes dhe Baletit nga Ermal Sela ka terhequr vemendjen jo vetem te artisteve qe do te behen pjese e ketij festivali Ne kete kuader kolek

Humbisni 7 kg per vetem dy jave me dieten japoneze
  • 2016-05-02

Humbisni 7 kg per vetem dy jave me dieten japoneze

Transmetuar me 02052016 - 1357 Gjate kesaj diete dyjavore mund te llogarisni ne humbjen e deri shtate kilogrameve Dy-tri ditet e para mund te jene te veshtira por pastaj cdo gje shkon shume lehtebr br Mund ta mbani ne cfaredo stine sepse ushqimet e perfsh

Ja arsyet pse kungullin duhet ta konsumoni shpesh
  • 2016-04-16

Ja arsyet pse kungullin duhet ta konsumoni shpesh

Transmetuar me 15042016 - 2031 Kungulli eshte i pasur me vitamina dhe minerale por me pak kalori dhe ka pafund menyra per tu perfshire ne diete sa do te habiteshit Qe nga embelsira sallata byrek me kungull madje madje mund te jete nj