Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
No Pic available
  • 2016-04-08

Rrefimi i nënës së Ida Dervishit: I shoqi e rrihte dhe e linte pa bukë

Në një intervistë ekskluzive për Televizionin Klan, nëna e të ndjerës Ida Dervishi, 28 vjeçarja, e cila mbeti e vrarë dy të më parë nga bashkëshorti i saj, tregon për problemet e brendshme mes çiftit. Fëmijët kanë vuajtur për bukë, goca ka shkuar ka tërhequr 10 mijë lekëshin

No Pic available
  • 2016-04-01

Fermerët e Lushnjës mbjellin kungull, por u del kastravec dhe një shënim për AKU-në

Fermerët e Lushnjës po pësojnë një dëm të madh ekonomik. Shqetësimin e ka ngritur sot deputeti Erion Braçe në mbledhjen grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Braçe bëri të ditur se fermerët e zonës së tij kanë blerë dhe mbjellë fara kungulli, që më pas kanë rezultuar kast

Brace kritika ndaj Panaritit Te paafte fermereve kastraveci u mbiu kungull
  • 2016-03-31

Brace kritika ndaj Panaritit Te paafte fermereve kastraveci u mbiu kungull

Transmetuar me 31032016 - 0804 Deputeti i Partise Socialiste ne zonen e Lushnjes Erjon Brace serish ka shprehur pakenaqesite e tij ndaj Ministrise se Bujqesise dhe ministrit Panaritibr br Ne mbledhjen e djeshme me dyer te mbyllura

Brace kritika Panaritit Te paafte fermereve u mbiu kungull ne vend te kastravecave
  • 2016-03-31

Brace kritika Panaritit Te paafte fermereve u mbiu kungull ne vend te kastravecave

Transmetuar me 31032016 - 0804 Deputeti i Partise Socialiste ne zonen e Lushnjes Erjon Brace serish ka shprehur pakenaqesite e tij ndaj Ministrise se Bujqesise dhe ministrit Panaritibr br Ne mbledhjen e djeshme me dyer te mbyllura

Vuani nga tensioni i larte i gjakut Zgjidhja receta me kungull
  • 2016-03-27

Vuani nga tensioni i larte i gjakut Zgjidhja receta me kungull

Transmetuar me 27032016 - 1212 Ushqimi i perpunuar sheqernat artificiale mishi i perpunuar te gjithe keta cojne ne probleme te ndryshme shendetesore Nivelet e larta te kolesterolit mund te cojne ne bllokime arteriale dhe mund te shka

Si te luftoni varicet ne kushtet e shtepise
  • 2016-03-23

Si te luftoni varicet ne kushtet e shtepise

Transmetuar me 23032016 - 1455 Venat e fryra dhe te dukshme zakonisht shfaqen ne kembe Ato jane lehtesisht te dukshme edhe pse jane nen lekure pasi ngjyra e tyre blu e erret ose ngjyre vjollce nuk mund te evitohet Ato mund te shfaqen

Or kungull, nuk është vetëm Kongresi yt!
  • 2016-03-18

Or kungull, nuk është vetëm Kongresi yt!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ju delegatet e rretheve po niseni qe sot drejt Tiranes. Ketu ne kryeqytet eshte pak rremuje ne trafik e ne punet publike qe po ben bashkia. Eshte porsi ne fillim te viteve 2000 kur Edi Rama filloi shembje e lyerje dhe ju cfare