Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
Fatos Kryeziut i përzihen perimet me pemë (Foto)
  • 2015-04-14

Fatos Kryeziut i përzihen perimet me pemë (Foto)

Ka postuar një fotografi në Instagram por nuk ia ka qëlluar me përshkrimin që i ka bërë. Në foton e aktorit kosovar Fatos Kryeziut, shihet një djal i cili ka një model të veçantë të flokëve që ngjan me ananasin.AdPlat

Regjimi ushqimor që mban në formë Jennifer Lopez
  • 2014-11-29

Regjimi ushqimor që mban në formë Jennifer Lopez

Transmetuar më 29.11.2014 - 15:17 Jennifer Lopez është në formë të shkëlqyer trupore. Kjo gjë duket se e ka origjinën në dietën vegjetariane, ose thënë ndryshe duke eleminuar çdo produkt me bazë shtazore. â

Dy receta të thjeshta e të reja ngachef Marku në “Rreze Dielli”
  • 2014-10-17

Dy receta të thjeshta e të reja ngachef Marku në “Rreze Dielli”

Fantasia që mbizotëroi në kushinën e zonja Teftës në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” ditën e sotme, ishin gatimet me peshk dhe mish duke u kombinuar me kungull e manaferra. E në këtë fantazi ishte i ftuar chef/ kuzhinier Al

No Pic available
  • 2014-10-06

Kungulli 630 kilogramësh, rekord i ri i një ekspozite në Kroaci- FOTO

KROACI- Një kungull 630 kilogramësh ka fituar garën e ekspozitës së pestë ndërkombatere në Tovarnik, Kroaci. Po nga ky shtet është kultivuesi, i cili në kopshtin e tij ka 50 lloje kungujsh, Tomislav Gjurgjeviç (Tomislav Ðurðeviæ) nga Vishkovci afër Gjakovos. Në peshoren e organizato

5 arsye pse duhet te hani kungull
  • 2014-09-23

5 arsye pse duhet te hani kungull

Transmetuar me 22092014 - 2113 Vjeshta eshte periudha e kungujve ndaj eshte dhe koha me e mire per ti konsumuar Nese deri me sot nuk i keni ditur vetite e tyre me poshte gjeni pese arsye te vlefshme se pse duhet ti hanibr br -Fale sasise se madhe te beta-k

Kungujt dicka qe nuk i dini per ta
  • 2014-07-21

Kungujt dicka qe nuk i dini per ta

Transmetuar me 20072014 - 1740 PUBLICITET Studimet e fundit tregojne se kungulli perben nje burim te shkelqyer te antioksidanteve luteine dhe zeaxanthinebr br Lekura e tij eshte nje burim shume i mire i ketyre dy antioksidanteve kri

No Pic available
  • 2014-07-19

Thojuni lamtumirë pikave të zeza në fytyrë, masa që duhet të përgatisni

Jeni në siklet sepse keni pika të zeza në fytyrën tuaj. Tashmë mund t’i luftoni me anë të një maske të thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për tu përgatitur. Ndoshta mund të keni provuar kremra të shumtë dhe pikat e zeza janë po aty në fytyrën tuaj? Ka ardhur koha që në