Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
No Pic available
  • 2014-07-18

Thojuni lamtumirë pikave të zeza në fytyrë, masa që duhet të përgatisni

Jeni në siklet sepse keni pika të zeza në fytyrën tuaj. Tashmë mund t’i luftoni me anë të një maske të thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për tu përgatitur. Ndoshta mund të keni provuar kremra të shum

Këshilla dietike nga Ministriae Shëndetësisë për Ramazanin
  • 2014-07-11

Këshilla dietike nga Ministriae Shëndetësisë për Ramazanin

Të tjera rreth shkrimit Ja ushqimet që duhet të konsumojmë TIRANE - Ministria e Shëndetësisë për herë të parë ka publikuar në wibesiten e saj në internet për të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë gjat

Këshilla dietike nga Ministriae Shëndetësise për Ramazanin
  • 2014-07-10

Këshilla dietike nga Ministriae Shëndetësise për Ramazanin

Të tjera rreth shkrimit Ja ushqimet që duhet të konsumojmë TIRANE - Ministria e Shëndetësisë për herë të parë ka publikuar në wibesiten e saj në internet për të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë gjat

Miklovani gatuan në 'Vila 24': Ja pjata që më bëri të famshëm
  • 2014-06-20

Miklovani gatuan në 'Vila 24': Ja pjata që më bëri të famshëm

TIRANE- Një recetë gatimi ndryshe, estetike por edhe me shije ndryshe ka zgjedhur të gatuajë në këndin e kuzhinës së ‘Vila 24’, Miklovan Zeqo, i dyti në garën e MasterChef Albania, por me një popullaritet gjithnjë në rritje

Nxirja ushqime qe ju ndihmojne te merrni ngjyre
  • 2014-06-01

Nxirja ushqime qe ju ndihmojne te merrni ngjyre

Transmetuar me 01062014 - 0836 Jo vetem karotat dhe kajsite jane aleatet me te mire per tu nxire Ka edhe shume te tjere te cilet ndikojne se tepermi ne ngjyrosjen e trupit ne menyre natyrale Nepermjet konsumit te ushqimeve te duhura nuk do te thote vetem te

Lakuriq e mish qingji me nenexhik,recetat shkodrane në “Rreze Dielli”
  • 2014-04-05

Lakuriq e mish qingji me nenexhik,recetat shkodrane në “Rreze Dielli”

Në këtë të premte në këndin e kuzhinës së emisionit “Rreze Dielli” në A1 Report u përgatitën receta nga gatimet tradicionale të qytetit të Shkodrës.Zonja Tefta së bashku me Eneidën sollën këto gatim

No Pic available
  • 2014-03-26

Djathë me niseshte, shënoni përmbajtjen

TIRANE-Tregtarët e produkteve me origjinë shtazore duhet të shënojnë përmbajtjen e tyre si dhe të informojnë konsumatorin mbi produktet e përdorura për prodhimin e tyre. Gjithçka është përcaktuar në një urdhër të ministrit të Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Uj