Rezultate te kerkimit per termin: +Kungull

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] kungull / docs[0] 135 / hits[0] 169 /
No Pic available
  • 2014-03-22

Perimet e frutat shqiptare të sigurta, ISUV: Analizat për hormonet, brenda normave të KE

Instituti i Sigurisë Ushqimore e Veterinare ka publikuar sot rezultatin e analizës së kryer dje në Lushnjë, e cila rezulton negative, pra kastraveci që u analizua në gjithë qendrat rajonale rezultoi pa asnjë problem për shëndetin e konsumatorit. Një analizë qe u krye në kuadër të ngr

No Pic available
  • 2014-02-26

Skënderbeu-Kukësi-Teuta-Flamurtari, 4 gjysmëfinalistët

TIRANE-Kupa e Shqipërisë ka përcaktuar katër skuadrat gjysmëfinaliste, të cilat do të vijojnë betejën për në finale dhe për ta fituar trofeun. Ato janë Skënderbeu, Kukësi, Teuta dhe Flamurtari. Tri nga këto skuadra e kis

Barmani Ilir Dushkaj gatuan recetaitaliane në kuzhinën e zonjës Tefta
  • 2013-12-31

Barmani Ilir Dushkaj gatuan recetaitaliane në kuzhinën e zonjës Tefta

Të tjera rreth shkrimit FOTO Ditëve të fundvitit nuk mund ti mungojnë të ftuarit specialë në kuzhinën e zonjës Tefta  në emisionin Rreze Dielli.I ftuar këtë herë ka qenë barmani

No Pic available
  • 2013-12-26

Ja cilat janë ushqimet me pak kalori

Ju ka ndodhur ndonjëherë që të ndiheni të uritur gjatë gjithë ditës ? Lajmi i mirë është se gjenden shumë ushqime të shëndetshme dhe kombinime vaktesh, të cilat mund t’u bëjnë të ndiheni të ngopur pa

Kuzhina e "Rreze Diellit" ndizet nga e kuqja e festave në gatime 
  • 2013-12-13

Kuzhina e "Rreze Diellit" ndizet nga e kuqja e festave në gatime 

Një tryezë mjaft festive në prag të festave ku e kuqja mbizontëronte në kuzhinën e zonjës Tefta kësaj atmosfere ju bashkua dhe një e ftuar e veçantë, Majlinda Brakaj.Kuzhinës së "Rreze Diellit" tashmë ditë pa

No Pic available
  • 2013-12-11

Një (Car) Dushan mbi Vardar...sa një gic që zhgërryhet në llucë e ugar!

11-12-2013 / Nga Elvi Sidheri -“E ç’na bëri ai Dushani i ngratë se ia vunë një palo statujë në mes të Shkupit, tek ajo ura skizofrenike e dhjetëra “personaliteteve” të monumentizuar si përfaqësues të den

Guinet Paltrou: E çmendur pas ushqimit dhe verës së Krishtlindjeve
  • 2013-11-30

Guinet Paltrou: E çmendur pas ushqimit dhe verës së Krishtlindjeve

Ylli i Hollivudit tregon ushqimet sekrete që do të jenë në tavolinën e saj në festën e preferuar të 25 dhjetorit Ajo mund të jetë një aktore kryesore në filmat hollivudianë dhe mund të ketë bashkëshortin superstar me miliarda dollarë në bankë, por kur vjen puna për Krishtli