Rezultate te kerkimit per termin: +Kuq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.399Z

Kuq e zi!

Nga Ilva Tare Asnjëherë më parë nuk kisha takuar në Londër anglezë më entuziastë për Shqipërinë dhe shqiptarë aq krenarë për kombin e tyre. Shqipëria ishte pa asnjë mëdyshje surpriza më e vecantë e Europianit të Francës. Ndërsa tifozeria një befasi e bukur, që me energ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.642Z

Meta vlerëson Kryqin e Kuq

Tiranë, 1 mars, NOA - Ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta priti presidentin e Gjysmëhënës së Kuqe Turke, Tekin Küçükali. Gjatë takimit, i shoqëruar edhe nga presidenti i Kryqit të Kuq shqiptar, Shyqyri Subashi, Meta shprehu mirënjohjen e qeverisë shqiptare për ndihmën dhe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.359Z

Aleanca Kuq e Zi maratone aktivitetesh

ALEANCA KUQ E ZI Nen sloganin Maratona Kuq e Zi Aleanca Kuq e Zi qe kundershton hapur nisjen e regjistrimit te popullsise mbi baza etnike dhe fetare nga data 1 tetor ka ndermarre nje kalendar aktivitetesh brenda dhe jashte vendit. Nje nga perfaqesuesit e Aleances Kuq e Zi avokati Ardit ollaku de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.642Z

Meta vlerëson Kryqin e Kuq turk

Ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta priti presidentin e Gjysmëhënës së Kuqe Turke, Tekin Küçükali. Gjatë takimit, i shoqëruar edhe nga presidenti i Kryqit të Kuq shqiptar, Shyqyri Subashi, Meta shprehu mirënjohjen e qeverisë shqiptare për ndihmën dhe mbështetjen që Gjys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.971Z

Flamuri i kuq dhe ai jeshil

Nga Nikolin Dodaj   Unë jam një njeri qe merzitem nëse shqiptaria merr nga lindja. E them këtë sa për tu prezantuar. Por, në protestat e Shkupit mua më duket gjeja më normale që njerëzit dolën me flamur jeshil dhe flamur të kuq. Ne fakt, flamuri i kuq na ka ardhur kur ishte Sken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.112Z

"Zhduket" Kryqi i Kuq

Kryqi i Kuq Shqiptar, një organizatë hu-manitare që ndih-mohet drejtpërdrejt me fonde edhe nga shteti, ka qenë krejtësisht inaktiv në zonën e dëmtuar nga tërmeti i së dielës. Organi-zata në fjalë, pjesë e rrjetit botëror më të njohur në veprimtaritë humanitare, nuk ka ndërmarrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.246Z

Maratona Kuq e Zi

Krahas hapjes së degëve në të gjithë Shqipërinë, Aleanca Kuqezi është duke i kushtuar një vëmendje edhe shtrirjes së veprimtarisë në ato shtete ku jetojnë emigrantë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama