Rezultate te kerkimit per termin: +Kuq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.038Z

Zbulohet sekreti i flokëve të kuq

Studiuesit kanë realizuar studimin më të madh ndonjëherë për të zbuluar sekretin e vërtetë pas flokëve të kuq: janë tetë gjene. Përveç kësaj, ekspertët kanë gjetur edhe gjene që ndikojnë në ngjyrosjen e flokëve në përgjithësi, si dhe mënyrën se si rriten, përfshi këtu ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.378Z

Maqedoni, ndihma nga Kryqi i Kuq

Apelit per te ndihmuar familjet e permbytura po u pergjigjen shume kompani private ne Shqiperi. Por gadishmeri ka shprehur edhe Kryqi i Kuq Maqedonas dhe disa bashki te drejtuara nga shqiptaret ne kete vend. Kryqi i Kuq shpreh gadishmerine per te ndihmuar me ndihma logjistike por edhe ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.777Z

Kartoni i kuq me i shpejte

Ze Karlos eshte futbollisti qe tashme ka hyre ne librin gines si futbollisti qe ka marre kartonin e kuq me te shpejte.Nuk kishin kaluar as 8 sekonda loje kur arbitri kryesor ne ndeshjen Kruezerio Atletiko Mg ndalon lojen dhe detyrohet te japi kartonin e kuq pas nje goditje me berryl te Ze Karlos kun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.013Z

Natyra: Mafia e drurit të kuq të Madagaskarit

Druri i kuq, i çmuar për shkak të ngjyrës së vet të kuqe prej rubini, po kontrabandohet nga ishulli në përmasa të tilla sa disa janë të shqetësuar se po shkon drejt shfarosjes Tamasin Ford, BBC   Kërkimi im për të famshmin bois de rose diçka që unë e kam parë vetëm në fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.857Z

Faleminderit kuq e zi!

Cdo gjë ishte magjike. Për një orë e gjysëm miliona shqiptarë anembanë botës, po shihnin të bëhej realitet një ëndërr e rrëfyer me gjysëm zëri. U desh vetëm një minutë e zezë, që realiteti të kthehej sërish në ëndërr. Dhe pas vetëm zhgënjim, inat dhe mllef. Zhgënjim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.452Z

Aleanca Kuq e Zi krijon degën në Bruksel

TIRANE-Aleanca Kuq e Zi ka themeluar degën e saj në Bruksel. Aleanca Kuq e Zi ka mbajtur sot një tubim në Bruksel me emigrantët shqiptarë që jetojnë në Belgjikë ne kuader te maratones kuq e zi.. Nën thirrjet “shqiptarët një komb, një e ardhme”, AK theksoi se në Bashkimin E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.638Z

Kryqi i Kuq ndihma per300 familje ne nevoje

TIRANE- Kryqi i Kuq Shqiptar ka vene ne dispozicion te 300 familjeve me ne nevoje ne Shkoder dhe Kukes qe jane prekur nga kushtet e veshtira te motit nje pakete ndihme ushqimore dhe jo ushqimore me nje vlere totale prej 10.000 lekesh. Burime nga Kryqi i Kuq Shqiptar bejne te ditur se ne mbeshtet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama