Rezultate te kerkimit per termin: +Kuq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.979Z

Vlorë, AK-ja: Do të prishim pallatet që cenojnë sigurinë urbane

Gazeta ShqipProtesta Ligji nuk i lejon pallatet 100 metra larg detit, qeveria i fut ndërtimet në det Aleanca Kuq e zi zhvilloi dje një protestë në qytetin e Vlorës në bregun e Ujit të Ftohtë. AK-ja dhe simpatizantët e saj protestuan për betonizimin e bregdetit të Vlorës. Aleanca Kuq e Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

AK Shqiperi 8211 Kosove nje kombetare futbolli

0 brbr brbrAleanca Kuq e Zi deshiron qe Shqiperia dhe Kosova te kene nje kombetare te perbashketbrbr brbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.740Z

 Shkumbini, prova e nxehtë e Partizanit“Mendoj së të dielën gjithçka do të jetë gati”, - u shpreh Duro, duke theksuar se ndeshja e humbur në Tiranë me Shkumbinin erdhi edhe nga fakti se zëvendësuesi i Likës kishte vetëm tri ditë në stolin e kuq.

Fitorja e fundit e Shkumbinit me Partizanin në Tiranë, ishte ajo e fazës së parë së këtij sezoni (2-0, 01.11.2008), pikërisht në premierën e Shpëtim Duros (java e 9-të), ndërkohë që fitorja e fundit e Partizanit ndaj peqinasve në fushën e këtyre të fundit i përket sezonit 2006-20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.927Z

VIDEO/ 15 mijë tullumbace kuq e zi në qiellin e Tiranës, Veliaj: Vitin tjetër festa e 28 Nëntorit në sheshin më të bukur në rajon

Në  Tiranë u mbajt sot paradite ceremonia e ngritjes së Flamurit Kombëtar me rastin e festës së 28 Nentorit. Plot 15 mijë tullumbace kuq e zi u lëshuan në qiell. Kryetari i bashkisë Erjon Veliaj duke i quajtur 104 vitet e pavarësisë histori suksesi nënvizoi se  sot duhet punuar për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.428Z

AK: Ëndrra e Leka Zogu I, bashkimi i të gjithë shqiptarëve do vijojë

TIRANË- Aleanca Kuq e Zi ka ngushëlluar sot familjen mbretërore për humbjen e trashigimtarit të fronit mbretëror Leka Zogu I. Aleanca Kuq e Zi i dërgon ngushëllimet më të sinqerta familjarëve dhe të afërmve. Aleanca Kuq e Zi e konsider

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.820Z

AK: Qeveria Berisha, më e korruptuara në Europë

 Aleanca Kuq e Zi e kanë cilësuar si gjykim të nacionalizmit shqiptar procedimin penal të kërkuar nga demokratët ndaj ish-nënkryetarit të KLD-së, Kreshnik Spahiu. “PD akuzon Spahiun për prishjen e marrëdhënieve me Greqinë. Faqezinjtë kërkojnë procedim penal për kuqezinjtë. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.050Z

Athinë, emigrantët festojnë për vendimin e Kushtetueses mbi kombësinë

Një ditë pasi Gjykata Kushtetuese rrëzoi ligjin e gjendjes civile për kombësinë, emigrantët shqiptarë në Greqi kanë festuar në rrugët e Athinës. Dega e Aleancës Kuq e Zi në Athinë informoi se aktivistë të saj, kanë zhvilluar një marshim përreth një orë. Emigrantët shqiptarë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama