Rezultate te kerkimit per termin: +Kuq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.740Z

 Shkumbini, prova e nxehtë e Partizanit“Mendoj së të dielën gjithçka do të jetë gati”, - u shpreh Duro, duke theksuar se ndeshja e humbur në Tiranë me Shkumbinin erdhi edhe nga fakti se zëvendësuesi i Likës kishte vetëm tri ditë në stolin e kuq.

Fitorja e fundit e Shkumbinit me Partizanin në Tiranë, ishte ajo e fazës së parë së këtij sezoni (2-0, 01.11.2008), pikërisht në premierën e Shpëtim Duros (java e 9-të), ndërkohë që fitorja e fundit e Partizanit ndaj peqinasve në fushën e këtyre të fundit i përket sezonit 2006-20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.927Z

VIDEO/ 15 mijë tullumbace kuq e zi në qiellin e Tiranës, Veliaj: Vitin tjetër festa e 28 Nëntorit në sheshin më të bukur në rajon

Në  Tiranë u mbajt sot paradite ceremonia e ngritjes së Flamurit Kombëtar me rastin e festës së 28 Nentorit. Plot 15 mijë tullumbace kuq e zi u lëshuan në qiell. Kryetari i bashkisë Erjon Veliaj duke i quajtur 104 vitet e pavarësisë histori suksesi nënvizoi se  sot duhet punuar për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.428Z

AK: Ëndrra e Leka Zogu I, bashkimi i të gjithë shqiptarëve do vijojë

TIRANË- Aleanca Kuq e Zi ka ngushëlluar sot familjen mbretërore për humbjen e trashigimtarit të fronit mbretëror Leka Zogu I. Aleanca Kuq e Zi i dërgon ngushëllimet më të sinqerta familjarëve dhe të afërmve. Aleanca Kuq e Zi e konsider

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.820Z

AK: Qeveria Berisha, më e korruptuara në Europë

 Aleanca Kuq e Zi e kanë cilësuar si gjykim të nacionalizmit shqiptar procedimin penal të kërkuar nga demokratët ndaj ish-nënkryetarit të KLD-së, Kreshnik Spahiu. “PD akuzon Spahiun për prishjen e marrëdhënieve me Greqinë. Faqezinjtë kërkojnë procedim penal për kuqezinjtë. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.050Z

Athinë, emigrantët festojnë për vendimin e Kushtetueses mbi kombësinë

Një ditë pasi Gjykata Kushtetuese rrëzoi ligjin e gjendjes civile për kombësinë, emigrantët shqiptarë në Greqi kanë festuar në rrugët e Athinës. Dega e Aleancës Kuq e Zi në Athinë informoi se aktivistë të saj, kanë zhvilluar një marshim përreth një orë. Emigrantët shqiptarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.494Z

 Cana, jeta futbollistike e "mbretit" të kartonëve Cana njihet për kartonët e marrë: në 191 ndeshje në Ligën franceze, Cana është ndëshkuar me 62 kartonë të verdhë dhe 4 kartonë të kuq.

Lorik Cana është thuajse një lojtar i Sanderlendit. Lojtari më i shtrenjtë shqiptar do të luajë në Premier Ligë. Mediat britanike janë marrë imtësisht me biografinë sportive të ish-kapitenit të Marsejës. Jeta e Canës në mediat britanike nis me faktin, se Loriku kishte ikur Kosova n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.655Z

Almeda Abazi: Aktrimi, ëndrra që më çon drejt tapetit të kuq të Hollywood

Miss Globe International flet për jetën, vështirësitë e karrierës dhe projektet kinematografike në Turqi Ka fituar të gjitha kurorat e misit në ato konkurse ku ka marrë pjesë, duke filluar me Miss Tirana, Miss Shqipëria dhe kurorën më speciale të fituar për herë të parë nga një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama