Rezultate te kerkimit per termin: +Kuq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.820Z

AK: Qeveria Berisha, më e korruptuara në Europë

 Aleanca Kuq e Zi e kanë cilësuar si gjykim të nacionalizmit shqiptar procedimin penal të kërkuar nga demokratët ndaj ish-nënkryetarit të KLD-së, Kreshnik Spahiu. “PD akuzon Spahiun për prishjen e marrëdhënieve me Greqinë. Faqezinjtë kërkojnë procedim penal për kuqezinjtë. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.050Z

Athinë, emigrantët festojnë për vendimin e Kushtetueses mbi kombësinë

Një ditë pasi Gjykata Kushtetuese rrëzoi ligjin e gjendjes civile për kombësinë, emigrantët shqiptarë në Greqi kanë festuar në rrugët e Athinës. Dega e Aleancës Kuq e Zi në Athinë informoi se aktivistë të saj, kanë zhvilluar një marshim përreth një orë. Emigrantët shqiptarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.494Z

 Cana, jeta futbollistike e "mbretit" të kartonëve Cana njihet për kartonët e marrë: në 191 ndeshje në Ligën franceze, Cana është ndëshkuar me 62 kartonë të verdhë dhe 4 kartonë të kuq.

Lorik Cana është thuajse një lojtar i Sanderlendit. Lojtari më i shtrenjtë shqiptar do të luajë në Premier Ligë. Mediat britanike janë marrë imtësisht me biografinë sportive të ish-kapitenit të Marsejës. Jeta e Canës në mediat britanike nis me faktin, se Loriku kishte ikur Kosova n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.655Z

Almeda Abazi: Aktrimi, ëndrra që më çon drejt tapetit të kuq të Hollywood

Miss Globe International flet për jetën, vështirësitë e karrierës dhe projektet kinematografike në Turqi Ka fituar të gjitha kurorat e misit në ato konkurse ku ka marrë pjesë, duke filluar me Miss Tirana, Miss Shqipëria dhe kurorën më speciale të fituar për herë të parë nga një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.477Z

Të riatdhesuarit nga Suedia vështirë po socializohen në Kosovë

Kryqi i Kuq i Kosovës nëpërmjet projekteve të mirëqenies sociale, po ndihmon të riatdhesuarit nga Suedia. Zyrtarë të Kryqit të Kuq të Kosovës, thonë se deri më tani janë riatdhesuar rreth 150 familje. Ndërsa, disa nga familja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.458Z

Spahiu: Jo barriera doganore me Kosovën, një monedhë e përbashkët

Gazeta ShqipAleanca Kuq e ZI Aleanca Kuq e Zi promovoi idetë dhe strategjinë e saj për të ardhmen e ekonomisë së shqiptarëve dhe tregun mbarëkombëtar nëpërmjet bordit të inteligjencës dhe departamentin e saj ekonomik të drejtuar nga Prof Dashamir Uruçi. Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.550Z

AK: Shteti të zbardh aksidentin, ne po hetojmë privatisht

Tiranë- Aleanca Kuq e Zi, nëpërmjet nje deklarate për mediat, kërkon zbardhjen sa më të shpejtë të shkaqeve të aksidentit të një dite më parë në Qafën e Krrabës, ku u lënduan dhjetëra aktivistë të Aleancës.Aleanca Kuq e Zi i bën thirrje policisë që të identifikojë sa më p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama