Rezultate te kerkimit per termin: +Kurbanit

Total: 325
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.586Z

Kete vit me pak interesim per blerje te kurbanit

Nga Express me 15 nentor 2010 ne ora 1830 Per dallim nga viti i kaluar kete vit interesimi per te blere kurban ishte me i vogel kjo per shkak te gjendjes se rend ekonomike ne vend shprehen fermeret qe kishin dale per te shitur kurban me rastin e festes se Kurban Bajramit. Ndersa bleresit thone se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.517Z

Berisha: Ramën e ka kapur sindromi posesiv i Kurbanit.

Kryeministri Berisha foli dje edhe për dy vendime që qeveria do të ndërmarrë në kuadër të 100-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Berisha kërkoi gjithashtu rishikim të historisë për ngjarjet më të rëndësishme. TIRANË Në mbledhjen e djeshme të qeverisë kryeministri Sali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.748Z

Shitja e Kurbanit, Rama: Kam paguar një më një taksën, Saliu shpif

TIRANE- Kreu i PS-së Edi Rama ka reaguar sot në lidhje me akuzat e ngritura nga selia blu se nuk ka dorëzuar deklarimin e tij të pasurisë edhe pse në reklamën e tij televizive pretendon se ka përfituar 9.3 milionë lekë nga shitja e librit të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.504Z

Fakti/S’pret as dy ditë, Bamir Topi takon personazhet e “Kurbanit” të Ramës

09-11-2011 / Gazeta 55 Si alternativë qeverisëse, në librin e Edi Ramës përmendet aftësia e socialistit Dhimo Kote për të mbjellë portokaj në Xarë. Aleati i tij jozyrtar, Bamir Topi s’ka pritur as dy ditë dhe dje ia ka behur n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.843Z

Fakti/Zbulohet mashtrimi i Ramës me shitjet e “Kurbanit”, nuk deklaron të ardhurat e sakta

11-06-2013 / Gazeta 55 Të ardhurat e deklaruara nga Edi Rama nga shitja e librit “Kurban” nuk justifikohen me paratë që i janë dhënë atij nga shtëpia botuese. Shifrat e të dy palëve sipas burime ve konfidenciale të Tatimeve janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.089Z

Shkëlzen Maliqi: Përse në Serbi kërkuan përkthimin e Kurbanit të Edi Ramës

Shkëlzen Maliqi, këshilltar për rajonin i kryeministrit Edi Rama, tregon në një intervistë për GSH se si u arrit botimi i librit Kurban në Serbi. Libri që tashmë është në proces përkthimi, do të përurohet në mes të muajit tetor në Beograd. Maliqi tregon njohjen me botuesin serb t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.096Z

Pas Kurbanit, fjalimet socialiste i janë nënshtruar eksperimentit të Pavllovit

27-11-2011 / Redaksionale Kur Edi Rama është jashtë Shqipërisë, për ndonjë arsye jo politike, në vend ka një qetësi dhe një paqe të paparë. Si duket, ai ushqen një konflikt permanent në teatrin politik, një tension

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama