Rezultate te kerkimit per termin: +Kurse +Gentian +Caka

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.146Z

Perleshja ne banken e Vlores per 2,7 milione leke

Jo te gjitha grabitjet per te cilat akuzohet grupi "Hakmarrja per Drejtesi" kane kaluar lehte, pasi ne dy prej tyre eshte dashur perdorimi i armeve pas perplasjes me rojet e objekteve. Te akuzuarit dhe avokatet e tyre i kane quajtur provat te manipuluara. Gjithsesi, ne numrin e sotem po botojme pret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.284Z

Prokuroria jep pretencën për “Hakmarrjen për drejtësi”

Kush janë në listën e të cilësuarve si anëtarë. Masa e dënimit që u kërkua dhe si lindi organizata Laureta Rryçi Tiranë - Prokuroria dha dje pretencën për të akuzuarit si anëtarë të “Hakmarrje për drejtësi”. Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë lexuar për më shumë se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.140Z

Dy grabitjet e para te "Hakmarrjes...", 500 milione leke

Vjedhja e pare e bujshme qe i eshte faturuar grupit te ashtuquajtur "Hakmarrja per Drejtesi", nga ka marre dhe emrin dosja, i perket Bankes se Kursimeve Tirane, ne Bulevardin "Zogu i Pare", me 29 janar te vitit 1993. Ne kete ngjarje sipas hetimeve ka qene i perfshire edhe Leart Shyti, kurse organiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.636Z

“Hakmarrja” e “14 shtatori”,bllokohet pretenca e akuzës

• Prokuroria bllokon pretencat e “Hakmarrjes për drejtësi” dhe “14 shtatorit”.Fatos Mahmutaj  Kështu dje me kërkesë të Prokurorisë, në Gjykatën e Tiranës dhe atë të Krimeve të Rënda u shtynë seancat gjyqësore, në të cilat ishte përcaktuar leximi i konkluzio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.161Z

"Hakmarrja..."/ Tri ditet e rrembimit te Erion Nushit per 200 mije dollare

Rrembimi me qellim perfitimin i te miturit Erion Nushi, djali i nje cifti biznesmenesh ne Tirane, ka tronditur jo vetem opinionin, por vuri ne alarm edhe policine. Ne 1 tetor te vitit 1995, persona te maskuar moren peng femijen duke e izoluar ne nje banese me qira mbi Pazarin e Ri ne kryeqytet, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.349Z

“Hakmarrja për Drejtësi”, 367 vite burg për 10 të akuzuar

Autori i Lajmit: red.Vendimi në Apel Plot 367 vite burg ka lënë në fuqi Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda për 10 të dyshuarit si anëtarë të organizatës “Hakmarrje për Drejtësi”. Dy prej të pandehurve, mbi të cilët rëndojnë rreth 20 akuza nga ajo e akteve terroriste deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.138Z

Akuzat per 10 te pandehurit e “Hakmarrjes”

1-Orik Shyti Per kryerjen e veprave penale te "Akteve terroriste", "Vrasjes ne rrethana te tjera cilesuese", "Vrasjes me dashje" te mbetur ne tentative, "Vjedhjes me pasoje vdekjen" ne dy raste, "Vjedhjes me arme" ne tre raste, "Vjedhjes me dhune", ne pese raste, "Vjedhjes se bankave dhe te arkave t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama