Rezultate te kerkimit per termin: +Kurse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.527Z

Mësuesit: Maturantët, jo më kurse private

Arsimtarët e shkollave të mesme komentojnë shpjeguesin e programit të provimeve të detyruara Maturantët mund të mos kenë nevojë më për kurse private, të paktën për lëndën e letërsisë dhe asaj të matematikës. është ky opinioni që vjen nga vetë mësuesit që janë njohur me shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.497Z

Fier, pyetesor per mesuesit qe ofrojne kurse private

Prej me se nje jave mesues e nxenes te shkollave te ciklit 9-vjecar dhe te mesem shteteror te rrethit Fier, jane perfshire ne nje test mbi mesuesit qe ushtrojne trysni mbi ta dhe cilet u kerkojne qe t'u bejne kurse private. Lajmi konfirmohet nga Drejtoria Arsimore Rajonale e Fierit. Tahir Kastrati d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.467Z

Mjekët shqiptarë, kurse afatshkurtra në Egjipt

Kushtet Universiteti “Mansura” në Egjipt, në bashkëpunim me Fondacionin Egjiptian për Bashkëpunimin Teknik, organizojnë kurse afatshkurtra për mjekët shqiptarë, sipas tematikave të mëposhtme:“The international training course on Uro-laparoscopy”, 02-06 maj 2010; &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.860Z

Kurse ju ziheni e kakarisni në parlament e televizion

Politikanë shqiptarë! Shihni çfarë po na ndodh me fqinjët dhe bëni detyrën. Fashizmi italian i “demokracisë”, Berluskoni-Bosi-Fini, po na i ndan fëmijët në, klasa për fëmijë italianë dhe klasa për fëmijët e huaj. Dhe kjo po ndodh në zemër të Europës Perëndimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.343Z

Profesioni në burg, kurse profesionale për të dënuarat

Marrja e një zanati për një ish të burgosur është shumë e rëndësishme për tu riintegruar në shoqërinë shqiptare. Për të burgosurit janë vendosur në dispozicion 7 kurse profesionale, si për femra ashtu edhe p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.449Z

Tafaj: Masa mësuesve që bëjnë kurse private

Analizën vjetore të arsimit për qarkun e Tiranës Ministri i Arsimit dhe Shkencës Myqerem Tafaj e shfrytëzoi për të akuzuar ata mësues që detyrojnë nxënësit të bejnë kurse private. Në fjalën e tij përpara dhjetra drejtorësh dhe mësues Tafaj shpreu shqetsimin e tij për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.303Z

FOTOT/ E rruajnë Ronaldon (kurse dikush gëzon si fëmijë)

Ai ishte tmerri i ekipeve gjermane gjatë Champions League, por në përballjet me kombëtaren, Cristiano Ronaldo nuk ka parë ditë të bardhë me ta. Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka bërë një foto- montazh, ku Ronaldo duket i rruar në kokë. Në katër ndeshje që ka luajtur Ronaldo ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama