Rezultate te kerkimit per termin: +Kurtishaj

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.593Z

Në lidhje? Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj fotografohen bashkë |FOTO

Transmetuar më 02.12.2015 - 13:36 Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj janë fotografuar mbrëmë në një nga restorantet e kryeqytetit duke darkuar bashkë. Nuk dihet ende nëse mes tyre ka vetëm miqësi apo edhe diçka më shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.244Z

Goditje e rëndë për Vesel Kurtishaj, humb njeriun e dashur |FOTO

Transmetuar më 16.09.2016 - 20:11 Për fituesit e Big Brother 8 Vesel Kurtishaj duket se kjo periudhë është e tëra me sprova mjaft të vështira. Disa muaj me parë ai humbi gjyshen e tij, e cila për të ishte më tepër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.364Z

Alketa Vejsiu në krahun e thyer të Veselit (FOTO)

Transmetuar më 22.09.2015 - 22:05 Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Alketa Vejsiu, është tejet e lumtur që ka nisur sezoni i ri i “Dance with me”. Ndërkohë që disa nga konkurrentët merren me detyrat që kanÃ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.718Z

A ishte ofsajd goli i TrepÒ«ës ’89 kundër Besës? (VIDEO)

Sfida gjysmëfinale mes TrepÒ«ës ’89 dhe Besës solli shumë polemika. Dy kartonë të kuq ishte bilanci i rrëmujës së bërë pas golit të fitores së Trepçës ’89 ndaj Besës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.076Z

Lidhje me Veselin? Reagon Aurela Hoxha

Transmetuar më 03.12.2015 - 14:30 Një fotografi e publikuar dje në media ku Aurela Hoxha shihej duke darkuar në shoqërinë e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj, bëri që të përflitej për një lidhje të mundshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.844Z

Shtohet gati dyfish interesimi i kosovarëve për të pushuar në Shqipëri

Kosovarët vazhdojnë t'i qëndrojnë besnik udhëtimeve të tyre për pushime drejt bregdetit shqiptar. Interesimi i tyre për të kaluar pushimet në bregdetin shqiptar është mjaft i shprehur sidomos për Sarandën, Ksamilin, Dhërminë, Himarën, Jalën, Shëngjinin e Velipojën. Sipas pronarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.064Z

Trepça 89 eliminohet me humbje të thellë

Trepça 89 u eliminua që në raundin paraeliminator të Uefa Champions League duke mbyllur shumë shpejt ëndrrën europiane, që rezultoi dëshpëruese për xehetarët. Ndeshja e parë ndërkombëtare në nivel klubesh e luajtur në stadiumin Adem Jashari rezultoi një zhgënjim me skuadrën e Ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama