Rezultate te kerkimit per termin: +Kurtishaj

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.064Z

Trepça 89 eliminohet me humbje të thellë

Trepça 89 u eliminua që në raundin paraeliminator të Uefa Champions League duke mbyllur shumë shpejt ëndrrën europiane, që rezultoi dëshpëruese për xehetarët. Ndeshja e parë ndërkombëtare në nivel klubesh e luajtur në stadiumin Adem Jashari rezultoi një zhgënjim me skuadrën e Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:44.017Z

Masat kundër pandemisë/ Qeveria e Kosovës merr një tjetër vendim për ata që hyjnë nga Shqipëria

Propozim- vendimi i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Qeverisë së Kosovës, për vendosjen e masës së vetëizolimit për shtetasit kosovarë që kthehen nga Shqipëria, ka ngjallë reagime të shumta, jo vetëm nga qytetarë e biznesmenë, por edhe nga vet politikanët. Një masë e tillë u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.029Z

Feronikeli i fitoreve

Skuadra nga Drenasi, Feronikeli, po vazhdon me paraqitje të mira në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll. Pas Prishtinës, ekipi që drejtohet nga Gani Sejdiu, ka mposhtur Trepçën 89, me rezultat 2 me 1. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "41

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.442Z

Veseli feston ditëlindjen si beqar

Fituesi i sivjetëm i edicionit të Big Brother 8, Vesel Kurtishaj sot ka ditëlindjen. djaloshi i cili kohët e fundit ka zënë ballinat e medieve rozë, këtë ditëlindje po e feston si beqarë. Kjo pasi që lidhja e tij me Tean tash e disa dit&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.972Z

Pas Big Brother, Fationi, Veseli dhe Xhensila për darkë: Gjithçka në vendin e vet |FOTO

Transmetuar më 09.07.2015 - 12:20 Tashmë kur prej afro një muaji ka përfunduar reality show “Big Brother 8”, ish- banorët kanë nisur jetën e tyre normale duke lënë pas çdo konflikt mes tyre. Fationi dhe Veseli k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.549Z

Post Big Brother, puthen Tea dhe Veseli |FOTO

Transmetuar më 22.07.2015 - 17:58 Ata shfaqën pëlqim për njeri tjetrit gjatë reality show Big Brother, por pavarësisht kësaj gjatë spektaklit nuk u lidhën. Ndërkohë që kanë kaluar rreth dy muaj nga përfundimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.163Z

Shpallet çifti fitues i “Dance with me” |FOTO

Transmetuar më 22.12.2015 - 07:44 Mbrëmja e djeshme ka qenë finalja e spektaklit të kërcimit “Dance with me”. Fitues janë shpallur çifti i Arbërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj, të cilët kanë rrëmbyer tr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama