Rezultate te kerkimit per termin: +Kushedi

Total: 2372
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.797Z

FOTO/ Kushedi sa dhimbje ka ndjerë ky djalë për këtë tatuazh!

Në prag të ndeshjes me Serbinë, tifozët kanë bërë çmendurira. Një prej tyre e ka bërë edhe ky djalë. Ai ka bërë shqiponjën në trup.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

FOTOT/ Kushedi si ndihet Andy Garcia, kur sheh të bijën kështu!

Vajza e aktorit të famshëm Andy Garcia, Alessandra, ka vendosur të pozojë me të brendshme për një revistë. 24-vjeçarja, edhe pse me forma të bëshme, duket shumë seksi. Kushedi si ndihet i ati kur e sheh në kopertina revistash vetëm me të brendshme!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.487Z

Rama takon Bono Vox të U2: Kushedi shihemi në Tiranë!

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij "Facebook", fotografinë ku ai dhe "Bono Vox" (lideri i mega rock grupit U2) shfaqen shumë miqësor, duke zbuluar dhe një detaj që lë pa frymë qindra adhurues të grupit legjendar...ndoshta vinë në Shqipëri. “Është koha të kthehemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.493Z

Rama takohet me Bono Vox: Sthem më shumë, po kushedi shihemi në Tiranë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama, gjatë ceremonisë së martesës së Xhorxh Soros, është takuar edhe me këngëtarin e njohur të U2, Bono Vox, për të cilin ka paralajmëruar se mund të vijë në Tiranë për koncert. Sthem më shumë po kushedi shihemi në Tiranë, shprehet Edi Rama. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.595Z

Kushedi sa elefantë do jenë masakruar për këtë fildish (FOTO)

Zyrtarët e doganave në Hong Kong thonë se kanë konfiskuar rreth katër ton me fildish kontrabandë. Kjo është sasia më e madhe e kapur ndonjëherë. Sipas BBC, kjo sasi vlen rreth 3.4 milion dollarë dhe ishte futur në dy kontejnerë që vinin nga Kenia dhe Tanzania. Sasia u k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.153Z

Na e keni bërë djalin kriminel, sikur kushedi sa krime ka bërë. Vetëm një vrasje bëri

Enton Nikaj, që mbeti i vrarë pardje, banonte në katin e tretë të një pallati në rrugën Aleksandër Moisiu përballë Oxhakut, në Tiranë. Babai i tij, Iliri, kishte humbur jetën para pak kokësh nga një helmim, i cili ende ka mbetur i paqartë se në çrrethana kishte ndodhur, teksa d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.224Z

Kushedi çerë do të fryjë në të ardhmen

Share Nga Artan Mullaj Ndërgjegjja e popujve bombardohet jo rrallë me rreziqe të supozuara që në shumicën e rasteve s’janë veç skenarë, supozime dhe hamendësime VIP-ash, studiuesish dhe mendjesh t shquara. Mbipopullimi i planetit, sëmundjet e frikshme, sida d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama