Rezultate te kerkimit per termin: +Kushedi

Total: 2372
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.629Z

Pse përfaqësimi kosovar në ceremoninë presidenciale ishte i nivelit dosido?

Kosova ish e përfaqësuar në ceremoninë e  stafetës presidenciale në nivele jo të larta. Mungonte Atifete Jahjaga, Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, dhe eksponentë të tjerë të rëndësishëm të politikës së Prishtinës. Prania në Kosovë e Sekretarit të Përgjithshëm të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.900Z

Alizoti: Nëse Basha nuk largohet PD më keq. Harxhi: Rama po luan me fatet e PD  

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti i ftuar në studion e Tonight Ilva Tare në Ora News thotë se nëse Basha nuk largohet, PD do të shkojë më keq. Ndërsa Edith Harxhi u shpreh se kryeministri Rama po luan me fatet e Partisë Demokratike. Pjesë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.191Z

Shumë afër! Si të mbijetosh me personin ngjitur në çadër

Në plazhet e mbushuara, agresiviteti trefishohet: ja këshillat për të shmangur zënkat dhe për të shijuar pushimet në det pa stres Jeta e plazhit ndonjëherë fsheh të papritura të bezdisshme. Edhe pse dielli, noti dhe relaksi janë më të mirat që deti mund të ofrojë, por ndodh që në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.213Z

Serbët kanë frikë Kosovën

Mediat serbe shkruanin dje se Federata Shqiptare e Futbollit dhe autoritetet e sigurisë, po punojnë ngushtë që të parandalojnë ndonjë sulm terrorist. Sipas gazetës Sport në Serbi, këto dy autoritete frikën më të madhe e kanë nga shqiptarët e Kosovës dhe ata të Maqedonisë. "Vendi o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.989Z

Topalli kërkon shtyrjen: Ligji i mazhorancës për pronat risjell 1945-n (VIDEO)

Deputetja e PD-së, Jozefina Topalli i ka kërkuar Kuvendit të shtyjë me 1 vit hyrjen në fuqi për ligjin e ri të pronave. Sipas saj, drafti i qeverisë është i bazuar tërësisht në ligjin e vitit 1945, ku regjimi komunist ua mori pronat pronarëve. "Kjo ishte një ftesë e fundit për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.695Z

U arrestua se vodhi bukë për të ushqyer fëmijët, indinjohet rrjeti

Një indinjatë e madhe ka shpërthyer në rrjet pas lajmit se një person është arrestuar sot për vjedhjen e një buke. Personi në fjalë, u raportua në media të dnryshme, se ishte një qytetar tepër i varfër i cili nuk kishte me çfarë t'i ushqente fëmijët. "Falë Zotit, i vetmi që nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.868Z

Infermierja sulmohet nga akrepi, ishte brenda bananeve që bleu për pacientët

Transmetuar më 16.07.2015 - 20:44 Ndodhi në Angli ku një infermiere, vajzë e re, ishte duke përgatitur vaktin për pacientët e një klinike mjekësore dhe befas ndjeu një dhimbje të tmerrshme në dorë. Tesco, supermarketi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama