Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.965Z

Rexhepi Vizat kemi plotesuar kushtet

Autoritetet kosovare kanë deklaruar se do t’u kërkojnë përfaqësuesve të Komisionit Evropian që të jenë më aktivë në cështjen e liberalizimit të vizave me Kosovën. Ministri i Brendshëm, Bajram Rexhepi &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.216Z

Rama Zgjedhjet te plotesojne kushtet

Ne vijim te fjales se tij ne Top Story kryetari i Bashkise se Tiranes dhe lideri i opozites Edi Rama u shpreh se pjesemarrja ne zgjedhjet e ardhshme per pushtetin zgjedhor nuk eshte nje ceshtje qe duhet te shtrohet. Ai tha se opozita nuk do te realizoje endrren e mazhorances duke mos marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Fitzgerald: Kompetencat, kur të plotësohen kushtet

Kalimi i përgjegjësive nga KFOR-i tek Policia e Kosovës do të bëhet atëherë kur të plotësohen kushtet. Ka qenë ky mesazhi që u ka përcjellë autoriteteve kosovare admirali Mark Fitzgerald, i cili ka qëndruar dje për një vizitë zyrtare në Prishtinë. Ndonëse KFOR i ka k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.419Z

Vizat, dyshime për kushtet

27 ministrat e Brendshëm europianë kanë diskutuar në mesditë mbi cështjen e liberalizimit të vizave me Shqipërinë dhe Bosnjen. “Mbi propozimin për kushtëzimin e vendimit për liberalizimin e vizave me Shqipërinë e Bosnjen që prezantova, patëm diskutime mjaft të mira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.869Z

FSHF nuk pranon kushtet e serbeve

0 brbr brbrFederata Shqiptare e Futbollit nuk ka pranuar kushtet e vendosura nga Federata Serbe per tifozet kuqezi FSHF me ane te nje letre te derguar ka sqaruar se nuk mund te shperndaje biletat vetem per perkrahesit me pasaporte shqiptarebrbr brbrFederata jone shton se nuk e ka te mundur te rregj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.024Z

Spitalet mbyllen nëse splotësojnë kushtet minimale

Para procesit të akreditimit, shpërndarjes së parave sipas punës, në 2014-n do të bëhet licencimi Të dhëna Akreditimi - Spitalet në të gjithë vendin duhet të akreditohen për të informuar pacientët se cilat nga qendrat shëndetësore ofrojnë më shumë siguri, cilësi, standarde sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.911Z

Tenton të vetëdigjet 37 vjecari, shkak kushtet ekonomike

Një 37 vjecar tentoi ti japë fund jetës, duke u vetëdjegur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në Kërrabë, ndërsa Besnik Alimadhi i shpëtoi djegies, pas ndërhyrjes së komshijve të tij. Sipas burimeve policore, mësohet se 37 vjecari tentoi të vetëdigjej në kushtet e një  gjendjej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama