Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.869Z

FSHF nuk pranon kushtet e serbeve

0 brbr brbrFederata Shqiptare e Futbollit nuk ka pranuar kushtet e vendosura nga Federata Serbe per tifozet kuqezi FSHF me ane te nje letre te derguar ka sqaruar se nuk mund te shperndaje biletat vetem per perkrahesit me pasaporte shqiptarebrbr brbrFederata jone shton se nuk e ka te mundur te rregj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.024Z

Spitalet mbyllen nëse splotësojnë kushtet minimale

Para procesit të akreditimit, shpërndarjes së parave sipas punës, në 2014-n do të bëhet licencimi Të dhëna Akreditimi - Spitalet në të gjithë vendin duhet të akreditohen për të informuar pacientët se cilat nga qendrat shëndetësore ofrojnë më shumë siguri, cilësi, standarde sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.911Z

Tenton të vetëdigjet 37 vjecari, shkak kushtet ekonomike

Një 37 vjecar tentoi ti japë fund jetës, duke u vetëdjegur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në Kërrabë, ndërsa Besnik Alimadhi i shpëtoi djegies, pas ndërhyrjes së komshijve të tij. Sipas burimeve policore, mësohet se 37 vjecari tentoi të vetëdigjej në kushtet e një  gjendjej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.723Z

Topi: FRD vendos kushtet përkoalicionin paszgjedhor

DURRES - Në një takim zgjedhor në komunën Xhafzotaj, (foto), Kryetari i Frymës së Re Demokratike deklaron se kushtet për koalicion pas zgjedhor i vendos FRD. Ai u shpreh i sigurtë se në qarkun e Durrësit kjo forcë politike do të marrë 2 mandate. “Ne qarkun e Durrësit Fryma e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.888Z

KiE, kritika Greqise per kushtet e emigranteve

Keshilli i Europes ka vijuar me kritika ndaj Greqise, sa i perket respektimit te te drejtave dhe kushteve per emigrantet. Strasburgu i ka paraqitur qeverise greke nje sere kerkesash qe quhet te plotesoje per permiresimin e kushteve dhe trajtimit te klandestineve. Komisioneri i larte euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.745Z

Katër tregje drejt mbylljes, mungojnë kushtet higjienike

Ministria e Bujqësisë, Ushqimit dhe Mbrojtjes së Konsumatorit është duke shqyrtuar një projekt-vendim për të mbyllur katër tregje në kryeqytet, pasi nuk plotësojnë kushtet higjieno-sanitare. Vendimi në fjalë është duke u shqyrtuar së bashku me përfaqësues së Drejtorisë së Shën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.144Z

Kampionët, pa kushtet minimale për stërvitje

Sportistët shqiptarë, rekordmenët që kanë arritur rezultate të shkëlqyera nëpër kampionate të ndryshme, nuk kanë ku të stërviten. "Fiks Fare" ka filmuar kushtet e vështira në të cilat stërviten rekordmenët shqiptarë të atletikës dhe sporteve të tjera. Në mes të errësirës, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama