Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.911Z

Tenton të vetëdigjet 37 vjecari, shkak kushtet ekonomike

Një 37 vjecar tentoi ti japë fund jetës, duke u vetëdjegur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në Kërrabë, ndërsa Besnik Alimadhi i shpëtoi djegies, pas ndërhyrjes së komshijve të tij. Sipas burimeve policore, mësohet se 37 vjecari tentoi të vetëdigjej në kushtet e një  gjendjej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.723Z

Topi: FRD vendos kushtet përkoalicionin paszgjedhor

DURRES - Në një takim zgjedhor në komunën Xhafzotaj, (foto), Kryetari i Frymës së Re Demokratike deklaron se kushtet për koalicion pas zgjedhor i vendos FRD. Ai u shpreh i sigurtë se në qarkun e Durrësit kjo forcë politike do të marrë 2 mandate. “Ne qarkun e Durrësit Fryma e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.888Z

KiE, kritika Greqise per kushtet e emigranteve

Keshilli i Europes ka vijuar me kritika ndaj Greqise, sa i perket respektimit te te drejtave dhe kushteve per emigrantet. Strasburgu i ka paraqitur qeverise greke nje sere kerkesash qe quhet te plotesoje per permiresimin e kushteve dhe trajtimit te klandestineve. Komisioneri i larte euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.745Z

Katër tregje drejt mbylljes, mungojnë kushtet higjienike

Ministria e Bujqësisë, Ushqimit dhe Mbrojtjes së Konsumatorit është duke shqyrtuar një projekt-vendim për të mbyllur katër tregje në kryeqytet, pasi nuk plotësojnë kushtet higjieno-sanitare. Vendimi në fjalë është duke u shqyrtuar së bashku me përfaqësues së Drejtorisë së Shën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.144Z

Kampionët, pa kushtet minimale për stërvitje

Sportistët shqiptarë, rekordmenët që kanë arritur rezultate të shkëlqyera nëpër kampionate të ndryshme, nuk kanë ku të stërviten. "Fiks Fare" ka filmuar kushtet e vështira në të cilat stërviten rekordmenët shqiptarë të atletikës dhe sporteve të tjera. Në mes të errësirës, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.094Z

Kosove Gentilini Liberalizimipasi te plotesohen kushtet

Perfaqesuesi Special i BE-se ne Kosove Fernando Gjentilini eshte shprehur se konkluzionet e miratuara nga shefat e shteteve anetare te BE-se paraqesin nje hap te rendesishem perpara dhe se tashme eshte e qarte se dialogu per viza do te filloje dhe se Kosova do te perfitoje nga liberalizimi i vizave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.164Z

Malko trajner i Lushnjës, vë kushtet për presidencën

Lushnja edhe këtë javë nuk duket se do të ketë të reja në lidhje me zëvendësuesin e Artan Banos trajner. Kandidati më kryesor për bankinën verdhejeshile, Sajmir Malko, të paktën edhe sipas faqes në facebook të KF Lushnjës, dje ka vënë kushtet e tij për të qenë trajner i kësaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama