Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.124Z

Patozi: Kushtet e PS, absurde

Kryetari i grupit parlamentar te Partise Demokratike, Astrit Patozi komenton bojkotin e kuvendit nga Partia Socialiste, duke i konsideruar kushtet e vendosura, si absurde. "Kutite e votimit, nuk hapen nga kryeministri apo nga parlamenti po nga institucionet perkatese. Kushtet e opozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.854Z

Fiksi tregon kushtet ne burgje

Sot ne mbremje emisioni “Fiks Fare" do te sjelle pamje ekskluzive nga burgjet shqiptare. Gjate emsionit te mbremjes kjo teme do te trajtohet gjeresisht madje edhe me deshmi nga vete te burgosurit qe tregojne kushtet e renda ne te cilat qendrojne per te vuajtur denimin.Te mitur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.113Z

Patozi: Kushtet e opozitës janë absurditet

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Astrit Patozi, e ka cilësuar absurd vendimin e opozitës për të mos ardhur në Kuvend. "Opozita nuk vjen në Kuvend për hatër të qeverisë, por për hatër të zgjedhësve të vet. Një nga kushtet është që të mblidhet një komision parlamentar ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.449Z

Fajon Shqiperia ka plotesuar kushtet

Eurodeputetja Tanja Fajon gjate fjales se saj ne seancen plenare te Parlamentit Evropian ka rekomanduar heqjen e regjimit te vizave per Shqiperine dhe Bosnjen. Bosnja dhe Shqiperia kane permbushur kushtet kushtet ka deklaruar eurodeputetja socialdemokrate. Edhe disa eurodeputete te tjere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.961Z

Panariti inspekton kushtet ku tregtohet mishi

TIRANE-Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka inspektuar nga afër kushtet e sigurisë ushqimore në të cilat tregtohet mishi apo peshku në disa tregje të kryeqytetit. Fillimisht Panariti i shoqëruar edhe nga kreu i AKU-së dhe drejtues të policisë bashkiake është ndalur tek pazari i ri k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.824Z

Kushtet 3 shkolla drejt mbylljes

Me ane te nje shkrese njoftohet DRA ne Elbasan se gjobitet me 200 mije leke pasi nuk ka bllokuar zhvillimin e mesimeve ne ambientet ku nuk ishin kushtet normale. Vendimi eshte marre menjehere sapo eshte konstatuar gjendja pas kontrolleve ne institucione te ndryshme arsimore ne qark. Tri shkolla 9-v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.615Z

“Fermeret, gati kushtet optimale”

Kryeministri Berisha deklaroi se qeveria po perpiqej per te ndertuar te gjitha kushtet optimale per fermeret neper komunat e vendit. Sipas Berishes, rruget e komunave qe te cojne ne qytet do te asfaltohen nga qeveria, ne menyre qe fermeret te kene lehtesi ne levizjen e tyre dhe te mallrave, qe prodh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama