Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.928Z

Kuvendi p

Kuvendi Shqiptar, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.439Z

Kuvendi nuk është më i Republikës, por Kuvendi privat i Jozefina Topallit

Share Nga Erion Braçe Prej disa muajsh Jozefina Topalli abuzon me pushtetin kushtetues kur: -Mban peng një mandat të deputetit të Kuvendit të Shqipërisë që populli ia ka dhënë Partisë Socialiste; -Mban peng tre mandate të anëtarit të Gjykatës Kushtetuese të Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.085Z

Kur shperndahet Kuvendi

Presidenti Sipas nenit 87 te Kushtetutes ne rast se pas votimit te katert nuk ka mbetur asnje kandidat ne konkurrim per kete votim mund te paraqiten kandidate te rinj. Kur paraqiten me shume se dy kandidate votimi zhvillohet midis dy kandidateve qe kane siguruar numrin me te larte te deputeteve pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.401Z

Kuvendi i Shqipërisë dhe Kuvendi i Kosovës bashkërendim në fushën legjislative.

Kuvendi i Shqipërisë dhe Kuvendi i Kosovës do të intensifikojnë bashkërendimin e punës, veçanërisht në fushën legjislative. Përfaqësues të Komisionit të ligjeve të Kuvendit të Kosovës, kryesuar nga Bahri Hysenaj, ishin sot në zyrën e Kryetares së Kuvendit e më pas në komis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.454Z

Leskaj Kuvendi shkel afatet ligjore

Mazhoranca pret fjalen perfundimtare te Berishes. Disa deputete jane pro Kuvendi shkel dekretin e Presidentit Bamir Topi per emerimin e Bujar Leskajt si kandidat per kreun e Kontrollit te Larte te Shtetit. Dje ishte perfolur ne ambientet e Kuvendit se Komisioni parlamentar i Ekonomise do te mblidhej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.768Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.403Z

Kuvendi hap dyert për fëmijët

Nga sot, deri më 1 qershor 2016, Kuvendi i Kosovës organizon Javën e fëmijëve, gjatë të cilës fëmijët mund të vizitojnë institucionin më të lartë përfaqësues, legjislativ dhe mbikëqyrës të vendit. Në vigjilje të 1 Qershorit - Ditës së Fëmijëve, gjatë periudhës 23 maj - 1

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama