Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendit +Ilir +Meta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.999Z

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, nis vizitën zyrtare ne Danimarkë

Me ftese te Kryetarit te Parlamentit te Danimarkës Mogens Lykketoft, Kryetari i Kuvendit te Shqipërisë Ilir Meta nisi sot nje vizite zyrtare ne Mbreterine e Danimarkës. Në këtë vizitë, Meta shoqërohet nga deputetet Gramoz Ruci, Olta Xhacka, Shpëtim Idrizi, Agron Duka dhe Musa Ulqini. Kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.196Z

A do të jetë Ilir Meta, President? Këshilltari i kreut të Kuvendit: Po, por

Emisioni Arena në Ora News diskutoi mbrëmë garën presidenciale. Drejtuesi i emisionit Dritan Hila, së bashku me panelin e analistëve të ftuar prekën çështjen e zgjedhjes së presidentit, duke komentuar dhe mbi kandidaturat e përfolura deri tani në media. Këshilltari i kreut të Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.792Z

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, takon Kryetaren e Parlamentit të Indisë, Sumitra Mahajan

Gjatë punimeve të Sesionit të 131-te të Unionit Ndër-Parlamentar në Gjenevë, Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, zhvilloi një takim me Kryetaren e Parlamentit të Indisë, Sumitra Mahajan, me të cilën vlerësuan marrëdhëniet shumë të mira e miqësore mes dy vendeve. Meta dhe Mahajan ndan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.800Z

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta pret ambasadorin e Sllovenisë

TIRANË-Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta priti sot Ambasadorin e Republikës së Sllovenisë në Shqipëri Bojan Bertoncelj. Ambasadori Bertoncelj i përcolli Meta urimet më të ngrohta zyrtare në emër të Kryetarit të Asamblesë Komb&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.446Z

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta takon Ambasadoren e Belgjikës

TIRANE - Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta priti sot në Kuvend Ambasadoren e Mbretërisë së Belgjikës, Anick van Calster (rezidente në Sofie). Kryetari i Kuvendit Meta i shprehu mirënjohjen Ambasadorres van Calster për mbështetjen e pakursyer të Belgjik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.505Z

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta takim me Ambasadoren e Belgjikës Anick van Calster

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot në Kuvend Ambasadoren e Mbretërisë së Belgjikës znj. Anick van Calster. Kryetari i Kuvendit Meta i shprehu mirënjohjen Ambasadorres van Calster për mbështetjen e pakursyer të Belgjikës në procesin e integrimit evropian të Shqipërisë dhe i vlerës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Ilir Meta shtron iftar

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta shtroi një darkë iftari me rastin e muajit të Ramazanit, ku të ftuar ishin përfaqësues nga të gjitha komunitetet fetare të vendit dhe deputetë. Ilir Meta u shpreh se pavarësisht besimit dhe bindjeve politike q&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama