Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.604Z

Kryetarja e Kuvendit takon nënkryetarin e Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviç.

  Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli  priti sot në një takim të veçantë përfaqësues politikë të komunitetit serb në Kosovë, të kryesuar nga anëtari i Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, dhe Kryetar i Partisë Liberale Serbe në Kosovë, Sllobodan Petrov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.740Z

Selia e Kuvendit (zyrat)

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.672Z

PS, hetim veprimtarisë së Kuvendit

SHKRUAN: Fejzi Braushi 10-03-2011 12:48Kërkesa e 35 deputetëve: Komisioni për të hetuar shkeljen e ligjit gjatë veprimtarisë së organeve drejtuese të administratës dhe shërbimeve të Kuvendit Një ditë pasi deputeti Sajmir Tahiri paraqiti në Gjykatë Kushtetuese një padi ndaj Kuven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.377Z

PS: Bojkot Kuvendit

Ndersa pasdite mblidhet sesioni i ri i Kuvendit, ne Partine Socialiste eshte mbledhur grupi i punes i perbere nga kryetari ne detyre Edi Rama, presidenti i asamblese Gramoz Ruci, sekretari per Ceshtjet Ligjore, Fatmir Xhafa dhe anetari i kryesise Pandeli Majko. Grupi i punes ka diskutuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.596Z

Stema e Kuvendit zëvendëson Topin

Komisionet Fotografia e Presidentit të Republikës, Bamir Topi, e cila u hoq pak muaj më parë nga sallat e komisioneve parlamentare në Kuvend, do të zëvendësohet së shpejti me stemën e Kuvendit të Shqipërisë. Burimet bëjnë të ditur se Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka porosi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.397Z

PS kerkese Kuvendit per perjashtimin e Berishes Byroja e Kuvendit e hedh poshte

Byroja e Kuvendit Kerkesa e PS-se per perjashtimin e Berishes hidhet poshte si e pabaze Pas kerkeses se dorezuar dje ne Kuvend nga ana e Partise Socialiste e cila kerkoi perjashtimin e Kryeministrit te vendit Sali Berisha me dy jave nga seancat e parlamenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.652Z

Kalendari, shkelet rregullorja e Kuvendit

Sipas ligjit bazë, duhet të bëhet publike dy ditë para seancës Shkelet rregullorja e Kuvendit për publikimin e kalendarit të punimeve të komisionit dhe seancave plenare. Në mënyrë të përsëritur, plani i punës së legjislativit nuk bëhet i ditur në publik, por mësohet vetëm në sea

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama