Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit

Total: 1218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.416Z

Aleanca Kuq e Zi proteston në Gjirin e Lalzit

Aleanca Kuq e Zi ka zbritur sot në Gjirin e Lalzit për të protestuar kundër asaj që , kreu i saj, Kreshnik Spahiu e ka quajtur bllokun e mafies bardheblu. Në turbimin e kuqezinjve kanë marrë pjesë emigrantë, aktivistë dhe mjaft qytetarë të tjerë. Spahiu akuzoi qeverinë se ka privatizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.372Z

Policia humbet sinjalin e makinës së Bumçit në Gjirin e Lalzit

Share Ky fundviti po shton humorin. Pasi ministrit të Kulturës, Aldo Bumçi, iu vodh makina të mërkurën, policia ka arritur të gjurmojë lëvizjet me anë të celularit, të cilin Aldo e kishte harruar në makinën e tij Audi A6. Por sinjali ka shkuar deri në Gjirin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.227Z

Banorët e Gjirit të Lalzit protestojnë kundër ndërtimeve

Banorë të Shën Pjetërit dhe të zonës së gjirit të Lalzit në Durrës kanë protestuar sot kundër zaptimit që sipas tyre po u bëhet tokës në bregdet.   150 banorë të zonave bregdetare kanë bllokuar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.747Z

Bëri plazh nudo tek Gjiri i Lalzit, 33-vjeçari: Shokët më fshehën rrobat

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në plazhin publik të Gjirit të Lalzit. 33-vjeçari  me inicialet E.T., nga Tirana, student i degës së Inxhinierisë, është arrestuar në flagrancë teksa lahej nudo në det. “Një i ri, pasi u la në det me disa shokë të tij, u kthye në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.738Z

Shefi i ekzekutivit inauguron rrugën Maminas-Gjiri i Lalzit

Ndërtimi i rrugëve që zbresin drejt bregdetit, domosdoshmëri për zhvillimin e turizmit Kryeministri Sali Berisha inauguroi dje rrugën Maminas-Gjiri i Lalzit, investim me vlerë 1.3 miliard lekë. Ky segment rrugor i gjatë 22.5 kilometra fillon nga autostrada në kryqëzimin e Maminasit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.309Z

Një 19 vjeçar nga Tirana mbytet në Gjirin e Lalzit

Share Gjiri i Lalzit Një 19-vjeçar nga Tirana, Adi Sharra, i cili po pushonte në fundjavë me shokët e tij në  Gjirin e Lalëzit , nuk ka mundur të dalë gjallë nga deti për shkak të dallgëve, raporton agjencia e lajmeve noa. Policia e Durrësit bën me dije se i riu kishte hyrë në de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.626Z

Mbytet një 22-vjeçar në Gjirin e Lalzit

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Gjirin e Lalzit. Raportohet se një i ri është mbytur në det. Sipas policisë, viktima është 22-vjeçari me inicialet E.S. Ai kishte shkuar së bashku me dy të rinj të tjerë nga Tirana në Gjirin e Lalzit për të kaluar fundjavën, ndërsa në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama