Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit

Total: 1218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.989Z

Berisha flet për vilën e Surelit, Balla i tregon atë te Gjiri i Lalzit (Video)

Duke e quajtur kreun e qeverisë Rama, si penguesin kryesor të reformës në drejtësi, për interesa personale, ish-kryeministri Berisha i ka kujtuar nga foltorja e Kuvendit pasurinë e pajustifikuar dhe vilën e Surelit. Teksa fliste Berisha, ka reaguar deputetit socialist Taulant Balla, duke i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.773Z

Katër të plagosur te Gjiri i Lalzit, rëndë një fëmijë

DURRES-Katër u plagosën mes të cilëve edhe një fëmijë ndodhi rreth orës 20:54 në Gjirin e Lalzit si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Policia bën me dije se gjendja shëndetësore e fëmijës është më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.484Z

Në Gjirin e Lalzit do ndërtohet kolektori kryesor i ujërave të zeza

Në zonën turistike të Gjirit të Lalzit do të ndërtohet kolektori kryesore për ujërat e zeza. Në mbledhjen e sotme të qeverisë është vendosur shpronësimi i pronarëve të tokë në favor të Drejtorisë së Përgjithshme të Ujësjellës-Kanalizimeve. Do të jetë një sipërfaqe prej 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.787Z

Vrasja tek Gjiri i Lalzit policia kap njerin prej autoreve

Policia e Durrësit ka arrestuar të hënën një nga bashkëautorët e vrasjes së 25-vjeçarit Albert Bushaj, ngjarje kjo e ndodhur dhjetë ditë më parë tek Gjiri i Lalzit. Burime nga policia bëjnë me dije se ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.696Z

Sekuestro e pronës në Gjirin e Lalzit, Bashkia Durrës: Trualli jo në pronësinë tonë

Bashkia Durrës ka reaguar pas vendimit të Gjykatës për sekuestro preventive të truallit në zonën e Gjirit të Lalzit, ku do të investonte biznesmeni amerikano-libanez Faadi Mitri. Kjo tokë dyshohet se është përfituar me dokumente false. Në lidhje me çështjen gjyqësore para Gjykatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.156Z

KKRRT miraton lejen për 3 HECkthen planin e Gjirit të Lalzit

TIRANE- Këshilli Kombëtar i Rregullimit të Territorit miratoi sot lejet për ndërtimin e tre HEC-eve, Stravarit, në Librazhd, Qafë Zezit në Kolonjë dhe Stranecit në Bulqizë. Në KKRRT u paraqit dhe projekti për ndërtime në Gjirin e Lalzit ku sipas këtij projekti ishin parashikuar të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.162Z

KKRRT miraton lejen për 3 HECdhe planin e Gjirit të Lalzit

TIRANE- Këshilli Kombëtar i Rregullimit të Territorit miratoi sot lejet për ndërtimin e tre HEC-eve, Stravarit, në Librazhd, Qafë Zezit në Kolonjë dhe Stranecit në Bulqizë. Në KKRRT u paraqit dhe projekti për ndërtime në Gjirin e Lalzit ku sipas këtij projekti ishin parashikuar të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama