Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit

Total: 1218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.627Z

Fundjava në Gjirin e Lalzit, destinacioni i kryeqytetasve

Të gjithë drejt Gjirit të Lalzit. Autostrada Tiranë-Durrës të dielën ishte e mbingarkuar me qytetarë që i drejtohen bregdetit. Fluksi i automjeteve është i papërballueshëm edhe për policinë rrugore. Gjiri i Lalzit frekuentohet edhe nga shumë turistë të huaj disa prej të cilëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

Perurohet rruga Maminas-Gjiri i Lalzit

Kryeministri Berisha inauguroi dje rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit, investim me vlere 1,03 miliarde leke. Ky segment rrugor i gjate 22.5 kilometra fillon nga autostrada ne kryqezimin e Maminasit dhe perfundon ne Gjirin e Lalzit. Rruges i eshte bere nje rikonstruksion i plote, i cili perfshin sistem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.173Z

Resorti në Gjirin e Lalzit shpallet Projekti i vitit

Një resort me pesë yje që është projektuar për tu ndërtuar në Gjirin e Lalzit është quajtur “Projekti i vitit 2011″ nga agjencia imobiliare RealEX International dhe Konferenca e Ndërtimit. Sipas websitit  A Place in the Sun duke iu referuar projektuesve tashmë thuajse 60% e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.680Z

Bënte plazh nudo në Gjirin e Lalzit, arrestohet nga policia

Kishte zgjedhur të bënte plazh nudo, në një nga plazhet më të populluara dhe me të njohura në bregdetin shqiptar, por është arrestuar nga policia. Policia e Durrësit bën me dije se ka arrestuar 33-vjeçarin me iniciale A.S pasi u kap duke bërë plazh nudo në Gjirin e Lalzit. I riu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Prona tek Gjiri i Lalzit, Gjyqtarja skomenton:Kam folur përmes vendimit

“Kam folur përmes vendimit” ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.982Z

Mbytet 23-vjeccedilari ne Gjirin e Lalzit

Një 23-vjeçar është mbytur gjatë ditës së diel në Gjirin e Lalzit. Policia ka bërë të ditur se viktima është Jetmir Marku banues në Paskuqani. Trupi i pajetë i të riut është gjetur nga pushuesit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.416Z

Aleanca Kuq e Zi proteston në Gjirin e Lalzit

Aleanca Kuq e Zi ka zbritur sot në Gjirin e Lalzit për të protestuar kundër asaj që , kreu i saj, Kreshnik Spahiu e ka quajtur bllokun e mafies bardheblu. Në turbimin e kuqezinjve kanë marrë pjesë emigrantë, aktivistë dhe mjaft qytetarë të tjerë. Spahiu akuzoi qeverinë se ka privatizu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama