Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit

Total: 1218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

Perurohet rruga Maminas-Gjiri i Lalzit

Kryeministri Berisha inauguroi dje rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit, investim me vlere 1,03 miliarde leke. Ky segment rrugor i gjate 22.5 kilometra fillon nga autostrada ne kryqezimin e Maminasit dhe perfundon ne Gjirin e Lalzit. Rruges i eshte bere nje rikonstruksion i plote, i cili perfshin sistem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.173Z

Resorti në Gjirin e Lalzit shpallet Projekti i vitit

Një resort me pesë yje që është projektuar për tu ndërtuar në Gjirin e Lalzit është quajtur “Projekti i vitit 2011″ nga agjencia imobiliare RealEX International dhe Konferenca e Ndërtimit. Sipas websitit  A Place in the Sun duke iu referuar projektuesve tashmë thuajse 60% e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.680Z

Bënte plazh nudo në Gjirin e Lalzit, arrestohet nga policia

Kishte zgjedhur të bënte plazh nudo, në një nga plazhet më të populluara dhe me të njohura në bregdetin shqiptar, por është arrestuar nga policia. Policia e Durrësit bën me dije se ka arrestuar 33-vjeçarin me iniciale A.S pasi u kap duke bërë plazh nudo në Gjirin e Lalzit. I riu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Prona tek Gjiri i Lalzit, Gjyqtarja skomenton:Kam folur përmes vendimit

“Kam folur përmes vendimit” ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.982Z

Mbytet 23-vjeccedilari ne Gjirin e Lalzit

Një 23-vjeçar është mbytur gjatë ditës së diel në Gjirin e Lalzit. Policia ka bërë të ditur se viktima është Jetmir Marku banues në Paskuqani. Trupi i pajetë i të riut është gjetur nga pushuesit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.416Z

Aleanca Kuq e Zi proteston në Gjirin e Lalzit

Aleanca Kuq e Zi ka zbritur sot në Gjirin e Lalzit për të protestuar kundër asaj që , kreu i saj, Kreshnik Spahiu e ka quajtur bllokun e mafies bardheblu. Në turbimin e kuqezinjve kanë marrë pjesë emigrantë, aktivistë dhe mjaft qytetarë të tjerë. Spahiu akuzoi qeverinë se ka privatizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.372Z

Policia humbet sinjalin e makinës së Bumçit në Gjirin e Lalzit

Share Ky fundviti po shton humorin. Pasi ministrit të Kulturës, Aldo Bumçi, iu vodh makina të mërkurën, policia ka arritur të gjurmojë lëvizjet me anë të celularit, të cilin Aldo e kishte harruar në makinën e tij Audi A6. Por sinjali ka shkuar deri në Gjirin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama