Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit

Total: 1218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.680Z

Bënte plazh nudo në Gjirin e Lalzit, arrestohet nga policia

Kishte zgjedhur të bënte plazh nudo, në një nga plazhet më të populluara dhe me të njohura në bregdetin shqiptar, por është arrestuar nga policia. Policia e Durrësit bën me dije se ka arrestuar 33-vjeçarin me iniciale A.S pasi u kap duke bërë plazh nudo në Gjirin e Lalzit. I riu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Prona tek Gjiri i Lalzit, Gjyqtarja skomenton:Kam folur përmes vendimit

“Kam folur përmes vendimit” ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.982Z

Mbytet 23-vjeccedilari ne Gjirin e Lalzit

Një 23-vjeçar është mbytur gjatë ditës së diel në Gjirin e Lalzit. Policia ka bërë të ditur se viktima është Jetmir Marku banues në Paskuqani. Trupi i pajetë i të riut është gjetur nga pushuesit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.416Z

Aleanca Kuq e Zi proteston në Gjirin e Lalzit

Aleanca Kuq e Zi ka zbritur sot në Gjirin e Lalzit për të protestuar kundër asaj që , kreu i saj, Kreshnik Spahiu e ka quajtur bllokun e mafies bardheblu. Në turbimin e kuqezinjve kanë marrë pjesë emigrantë, aktivistë dhe mjaft qytetarë të tjerë. Spahiu akuzoi qeverinë se ka privatizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.372Z

Policia humbet sinjalin e makinës së Bumçit në Gjirin e Lalzit

Share Ky fundviti po shton humorin. Pasi ministrit të Kulturës, Aldo Bumçi, iu vodh makina të mërkurën, policia ka arritur të gjurmojë lëvizjet me anë të celularit, të cilin Aldo e kishte harruar në makinën e tij Audi A6. Por sinjali ka shkuar deri në Gjirin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.227Z

Banorët e Gjirit të Lalzit protestojnë kundër ndërtimeve

Banorë të Shën Pjetërit dhe të zonës së gjirit të Lalzit në Durrës kanë protestuar sot kundër zaptimit që sipas tyre po u bëhet tokës në bregdet.   150 banorë të zonave bregdetare kanë bllokuar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.747Z

Bëri plazh nudo tek Gjiri i Lalzit, 33-vjeçari: Shokët më fshehën rrobat

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në plazhin publik të Gjirit të Lalzit. 33-vjeçari  me inicialet E.T., nga Tirana, student i degës së Inxhinierisë, është arrestuar në flagrancë teksa lahej nudo në det. “Një i ri, pasi u la në det me disa shokë të tij, u kthye në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama