Rezultate te kerkimit per termin: +Lart

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Prangosen katr funksionar t lart

Menjher pas urdhr arrestit nga Prokuroria e Matit pr arrestim t katr drejtuesve m t lart t burgjeve t Burrelit, kan prfunduar n pranga katr funksionar t lart. Ata jan drejtori i burgut t Burrelit, Eduart Brahilika, Nndrejtori i policis s burgut, shefi i rregjimit t burgut, Luan Hysa si dhe ish drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.837Z

Berisha uron nxënësit: Lart e më lart në garën e dijes

TIRANE – Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar përmes një mesazhi në profilin e tij në “Facebook”, nxënësit dhe mësuesit për ditën e parë të shkollës. “Të dashur miq, sot në shkollat tona publike dhe private nisin garën e dijes mbi 600 mijë fëmijë, te reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Gjykata e Lart l n burg Nikolin Jakn

Gjykata e Lart ka vendosur srish masn e arrestit burg pa afat pr ish-zvendsministrin e Transporteve, Nikolin Jaka. Ish zyrtari i lart i Partis Demokristiane sht akuzuar pr abuzime me tenderat e rrugve. Jaka paraqiti nj krkes n Gjykatn e lart pr ndryshimin e mass s siguris. Ai krkoi gjykim n gjendje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.595Z

Meritokracia dhe porosia nga lart

Nga Ramazan SHERJASot po aplikohen shumë konkurset si forma të përzgjedhjes së kandidatëve për vende të reja  pune, apo vende vakante në administratë dhe në sektorin privat. Shpallen bukur e me gërma të mëdha këto konkurse në shtyp, madje në gazeta që ka përhapje të gjerë, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.065Z

Shqiponja që sfluturon më lart

Nga Andi Bushati Ajo që po ndodh me Kreshnik Spahiun sot, mund të shihet si akti i parë i pushtetit të nesërm, i cili po vë në zbatim devizën: kush nuk është më mua, është armiku im. Brenda një nate, asaj të vendosjes së koalicioneve, portreti i liderit të çartur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.185Z

Poshtë përsëritje, lart mërzi

Preç ZOGAJ Në rrugën për në Lezhë, natën vonë, duke u thyer mesnata, epoka, syri im, shpirti im pret e mbledh rrugë të përlotura. S’do kem të bëj më me Tiranën, me errësirën prapa. Nisja nuk ekziston, nuk ekziston vazhdimi. Ka vetëm zhvendosje dhe ndofta do ketë mbërritje n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.765Z

Qytetari e uron Lart e më lart!, Rama: Më shumë se 198 cm ku të shkoj

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje në platformën Shqipëriaqëdua.al.  Shefi i qeverisë apeloi sot që qytetarët të vazhdojnë që ta përdorin atë si një mundësi reale për dëgjimin e zërit të tyre Nga eventi i bashkëqeverisjes, nuk kanë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama